Öğrenci takip programı

Öğrenci bilgilerine tek tuşla ulaşın!

Eğitim Bulut eğitim kurumunuzdaki öğrencilerinizi takip edebileceğiniz, eğitim gruplarını planlayabileceğiniz, yoklama listenizden devamlılık kontrolünü sağlayabileceğiniz, her zaman ve her cihazınızdan giriş yapabilmenizi sağlayan Eğitim Planlama ve crm programıdır.

Özellikler

Öğrencilerinizi Tanıyın!

Öğrencileriniz ile ilgili iletişim bilgilerini kayıt edebilirsiniz. Öğrencilerinizi dilediğiniz gibi kategorize ederebilirsiniz. Tuttuğu takım, sevdiği renk, hoşlandığı müzik türü vb. Öğrencileriniz ile ilgili almak istediğiniz özel bilgileri kendiniz ekleyebilirsiniz. Beden ölçüsü, Boyu, Kilosu vb.

Hızlı ve Kolay

Öğrencilerinizin tüm bilgilerine, dokümanlarına, raporlarına ve finans bilgilerine tek bir tuşla ulaşarak zaman kazanırsınız.

Öğrencilerinizle İletişimde Kalın!

Öğrencilerinizi takip ettiğiniz tüm süreçlerde sms ve e-posta yoluyla kolay ve hızlı bir şekilde bilgilendirmeler yapabilirsiniz

E-posta ile Etkin İletişim

Tüm ekibinizin öğrencileriniz ve diğer kurumlar ile yaptığı email iletişimi tek noktadan yönetebilirsiniz. Bu sayede hızlı bilgilendirmeler ile örencilerinizle aranızdaki iletişim hızlandırabilirsiniz.

Neler Yapabilirim ?

  • Özel günlerde sms veya e-posta ile tebrik ve kutlamalar yapabilirsiniz.

  • Öğrencileriniz ile ilgili tüm süreçlerde otomatik bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

  • Dijital dökümanlara anında ulaşarak zaman kazanabilirsiniz.

  • Ekibiniz ile program içerisinden hızlı mesajlaşma sağlayabilirsiniz.

  • Evde, yolda, tatilde, öğrenci bilgisine ihtiyaç duyduğunuzda anında bilgilerinize erişebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları