Müşterileriniz ile olan tüm aktivite ve iletişimi tek noktadan yönetim!

Firmanızdaki tüm iletişimi ve aktiviteleri tek noktaya toplayarak müşterileriniz ile yaptığınız telefon görüşmelerini, e-postaları, faksları, smsleri, müşteri ziyaretlerinizi tek noktadan yöneterek etkili bir müşteri ilişkileri yönetimi sağlayabilirsiniz.

Aktivite Yönetimi Modülü Özellikleri

Telefonları Yönetin!

Müşterileriniz ile yaptığını telefon görüşmelerini takip edebilir, dilediğiniz zaman görüşmelere erişebilirsiniz.Üstelik herhangi bir santrala ihtiyacınız olmadan!

E-postalarınızı Yönetin

Müşterilerinize gönderdiğiniz mailleri ve müşterilerinizden gelen mailleri tek noktadan yönetebilirsiniz.

Faksları Yönetin!

Müşterilerinizden gelen faksları ve müşterilerinize gönderdiğiniz faksları tek noktadan yönetebilirsinz. Üstelik bir faks cihazınıza gerek olmadan!

Smsleri Yönetin

Müşterilerinizin bilgilendirmelerini toplu sms ile hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Müşteri Ziyaretlerini Yönetin!

Müşteri ziyaretlerinizi planlayabilir ve ziyaret gerçekleşitğinde mobil uygulamadan ziyareti ve notlarınızı girebilirsiniz.!

Toplu E-postaları Yönetin

Müşterilerinizin özel günlerinde veya bir kampanya döneminde tek bir tuş ile toplu e-posta gönderebilirsiniz.

Aktivite Yönetimi ile Neler Yapabilirim ?

  • Firmanızda herhangi bir santrale gerek olmadan bulut santralimiz sayesinde müşterileriniz ile yaptığınız telefon görüşmelerini tek ekrandan takip ederek görüşme geçmişlerine ulaşabilir, dilediğinizde görüşmeleri dinleyebilirsiniz.

  • Firmanızda herhagi bir faks cihazı kulanmadan müşterilerinize faks gönderip faks alabilirsiniz. Bu fakslara dilediğiniz anda ulaşabilirsiniz.

  • Müşterilerinize mail göndereceğinizde outlook veya başka mail programına ihtiyaç kalmadan mail gönderebilir ve geriye dönük olarak tüm maillerinizi takip edebilirsiniz. Bu sayede maillerinize her yerden ulaşabilirsiniz.

  • Müşterilerinizden mail geldiğinde başka herhangi bir mail programına ihtiyacınız kalmadan Evobulut ile maillerinizi okuyarak müşteriniz ile sağlıklı bir bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları