Müşteri Taleplerini Tek Merkezden Yönetin!

Evobulut Ticket Yazılımı, müşterilerinizden gelen talep, istek, öneri ve şikayet vb. tek bir mail adresi ile tek noktadan yönetmenizi sağlar.

bulut tabanlı ticket sistemi

Her Cihazda Çalışan Ticket Sistemi

Ticket Yazılımının bulut yapısı sayesinde müşteri taleplerini, müşteri şikayetlerini, istek ve önerilerini akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac inizden ve internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.

ticket yazılımı

Ticket Yazılımı ile her bildirime hakim olun !

Firmanıza gelen bütün öneri, şikayet, talep bildirimlerinizi tek pencerede görüntüleyebilir, cevaplandırabilirsiniz. Bu sayede farklı departmanlara, personellere farklı iletişim kanallarından gelen bildirimleri gözden kaçmadan hızla çözüme ulaştırıp müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.

ticket sistemi

Bütün iletişim kanallarınıza hakim olun

Ticket Yazılımı ile whatsapp, sms, mail gibi çoklu iletişim kanallarıyla uğraşmadan bütün öneri talep ve şikayetlerinizi destek mailinizde toplayabilirsiniz. Bu sayede hiçbir bildirim gözden kaçmaz ve destek işlemlerinizi profesyonellikle yürütürsünüz.

ticket programı

Her departmanın bildirimleri tek ekranda

Departmanlarınıza gelen öneri, şikayet, geri bildirimleri tek ekranda görüntüyelebilirsiniz. Bu sayede gelen bildirimler gözden kaçmaz ve yapılacak işleriniz daha planlı olur. Müşterileriniz ve iş ortaklarınız hızlı iletişimden kalır.

talep şikeyet öneri sistemi

Müşterilerinizin sorunlarını hızlıca çözün

Müşterilerin sizlere ulaşma kanalı değişkenlik gösterebilir ya da geç saatlerde mesaj atabilir. Bu durumda gözden kaçma, unutma çok kez yaşanır. Ticket Yazılımı bunun tamamen önüne geçer. Cevapsız mesajlarınızı, kime geldiğini, ne yazıldığını görüntüleyebilir ilgili departmana yönlendirebilirsiniz.

bulut tabanlı ticket sistemi

Bulut Tabanlı Ticket Programı

Ticket yazılımının bulut alt yapısı sayesinde sunucu, kurulum, lisans, güvenlik vb. yatırımları yapmanıza gerek kalmadan internetin olduğu her yerden firmanıza erişebilirsiniz.

Bulut alt yapımız sayesinde yedekleme, yedekleri koruma vb. süreçleri düşünmenize gerek kalmadan sadece işinize odaklanabilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları