Tekliflerinizi daha hızlı ve kolay hazırlayın!

Evo Bulut ile verdiğiniz ve aldığınız tüm tekliflerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilir, teklif durumlarınıza göre tekliflerinizi raporlayabilir, müşterilerinize tek tuş ile tekliflerinizi ulaştırabilirisiniz.

Özellikler

Satış Tekliflerinizi Takip Edin !

Satış teklifleriniz ile ilgili tüm aktiviteleri, görevleri, ürün fiyatlarını tek ekran üzerinden takip ederek ve teklifiniz ile ilgili tüm süreci hızlı ve kolay bir şekilde izleyin.

Hızlı ve Kolay

Hızlı ve kolay kullanımımız sayesinden bir kaç tık ile teklifinizi oluşturup müşterilerinize ulaştırın.

Hızlı Aktivite ile Satışı Hızlandırın!

Satış teklifi ekranından müşterileriniz ile tüm aktiviteleri hızlı bir şekilde yaparak tekliflerinizi hızla satışa dönüştürün.

Hızlı Bilgi Edinin

Stok ve hizmetleriniz ile ilgili fiyat, miktar bilgisine hızlı bir şekilde ulaşarak en doğru fiyat ile teklifinizi verin .

Hızlı Görev Oluşturun !

Satış teklifinizin takibini sağlayarak hızlı bir şekilde satışa çevirebilmek için tek ekran üzerinden kullanıcılarınıza görevler verin satışları kaçırmayın.

Hızlı Bilgi Akışı

Tekliflerinizi ile ilgili fiyat, ürün, teslim süresi vb. konuları tek ekran üzerinden tüm ekibiniz ile görüşerek bilgi akışını hızlandırın.

Neler Yapabilirim ?

  • Verdiğiniz ve aldığınız teklifleri detaylı olarak takip edebilirsiniz.

  • Teklifinizi oluştururken stok ve hizmetlerin fiyat, ilgili müşteriye en son verilen fiyat, miktar bilgilerine tek tuş ile ulaşarak en doğru fiyat ile tekliflerinizi oluşturabilirsiniz.

  • Teklifinizi oluştururken stok maliyetlerine ulaşabilir ve maliyetinin altına teklif veririken otomatik uyarılar alabilirsiniz.

  • Teklifleriniz ile ilgili müşteri veya karar vericileri ile yapmış olduğunuz tüm aktiviteleri (telefon araması, müşteri ziyareti vb.) tek ekran üzerinden yaparak hızlı kararlar alabilirisiniz.

  • Kendi filtrelerinizi oluşturarak (Yeni Teklifler, Bu Ay Sonlanacak Teklifler vb.) satış tekliflerinize hızlı ve kolay ulaşarak satış süreçlerinizi hızlandırabilirainiz.

  • Satış tekliflerinizi satış personellerinize atama yaparak satış personellerinizin performansını ölçebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları