Teklif Programı ile Fiyat Tekliflerinizi Hızlı ve Kolay Hazırlayın. Satışlarınızı Artırın !

EvoBulut Teklif Programı ile fiyat tekliflerinizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Fiyat tekliflerinizi çıktı veya bilgisayarınıza indirmenize gerek olmadan evobulut üzerinden mail olarak gönderebilirsiniz.

bulut teklif programı

Her Cihazda Çalışan Teklif Programı

Teklif Yazılımının bulut yapısı sayesinde fiyat tekliflerinize, ürün fiyatlarınıza, müşteri son satış fiyatlarınıza, teklifin müşteriye ulaşıp ulaşmadığına, teklif durumlarına akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac inizden internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.

Teklif Şablonları ile dilediğiniz Teklif Tasarımını Yapın!

Teklif Tasarım Aracımız ile firmanıza özel teklif tasarımı yapabilirsiniz.

Firmanıza özel kurumsal teklif şablonu ile çıktı almanıza gerek kalmadan müşterilerinize e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Dilediğiniz kadar teklif şablonu (Dövizli, iskontolu, alt toplamlı vb.) oluşturabilirsiniz.

Yıllık alımlarınızda teklif şablonunuz bizden size hediye !

Teklif Programının Özellikleri

Fiyat Tekliflerinizi Takip Edin !

Fiyat teklifleriniz ile ilgili tüm aktiviteleri, görevleri, ürün fiyatlarını tek ekran üzerinden takip ederek ve teklifiniz ile ilgili tüm süreci hızlı ve kolay bir şekilde izleyin.

Hızlı ve Kolay

Hızlı ve kolay kullanımımız sayesinden bir kaç tık ile teklifinizi oluşturup müşterilerinize ulaştırın.

Hızlı Aktivite ile Satışı Hızlandırın!

Satış teklifi ekranından müşterileriniz ile tüm aktiviteleri hızlı bir şekilde yaparak tekliflerinizi hızla satışa dönüştürün.

Hızlı Bilgi Edinin

Stok ve hizmetleriniz ile ilgili fiyat, miktar bilgisine hızlı bir şekilde ulaşarak en doğru fiyat ile teklifinizi verin .

Hızlı Görev Oluşturun !

Satış teklifinizin takibini sağlayarak hızlı bir şekilde satışa çevirebilmek için tek ekran üzerinden kullanıcılarınıza görevler verin satışları kaçırmayın.

Hızlı Bilgi Akışı

Tekliflerinizi ile ilgili fiyat, ürün, teslim süresi vb. konuları tek ekran üzerinden tüm ekibiniz ile görüşerek bilgi akışını hızlandırın.

Excel den Fiyatlarınızı Otomatik Aktarın !

Müşterilerinize çok kalem fiyat teklifi hazırlarken ürünlerinizin fiyatlarını excel de hızlı bir şekilde oluşturarak aktarım sağlayabilirsiniz.

Satış Ekibinize Limit Oluşturun

Fiyat teklifinizi hazırlarken ürün maliyetinin altına inmesini engelleyebilirsiniz. Satış ekibinize belli bir tutarın üzerine çıktığında onay limiti konayarak belli bir limitin üzerinde teklif vermesini engelleyebilirsiniz.

Pdf Teklif Hazırlama

Müşterileriniz için oluşturmuş olduğunuz fiyat tekliflerinizi Word, excel vb. programları kullanmanıza ihtiyaç kalmadan pdf formatında müşterilerinize direk e-posta gönderebilirsiniz.

Online Teklif Hazırlama

Teklif hazırlama programının bulut ve web tabanlı yapısı sayesinde tüm cihazlarınız ile online teklif hazırlayabilirsiniz. Bu tekliflere her yerden ve her cihazdan erişebilirsiniz.

Teklif Programı ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Teklif Programı müşterilerinize talepleri doğrultusunda ürünleriniz ile ilgili miktar, fiyat, teslim tarihi, stok durumu, vade, ödeme şekli vb. bilgileri girmenizi sağlayan, girmiş olduğunuz bu bilgileri müşterilerinize ulaştırmanızı sağlayan teklif yazılımıdır. Teklif programı ile Firmanız ile ilgili de daha önce yapmış olduğunuz işler, referanslarınız vb. ilave bilgileri de ekleyerek Fiyat teklifinizin daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz.

Evobulut teklif hazırlama programı ile teklifinizi oluştururken stok ve hizmetlerin fiyat, ilgili müşteriye en son verilen fiyat, stok miktarı, maliyet bilgilerine tek tuş ile ulaşarak en doğru fiyat ile tekliflerinizi hazırlayabilirsiniz.

Bu bilgilere hızlı ulaşmak teklifinizi hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaştırmanızı sağlacaktır. Bu sayede satışlarınızı artırabilirsiniz.

Evobulut teklif programı sayesinde müşterilerinize vermiş olduğunuz tekliflerinizi dilediğiniz tarih aralığına göre, dilediğinizi ürüne göre, teklif durumlarına göre raporlayarak ilgili raporlarınızı da excel e aktarabilirsiniz.

Evobulut Crm ve teklif programı ile satış ekibinizin müşteri ile yapmış olduğu tüm aktiviteleri (telefon araması, müşteri ziyareti vb.) entegre edebilirsiniz. Bu sayede bir teklifi incelerken hangi satışçı kimle görüşmüş ?, kime ne mail atmış ? vb. bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bu bilgilere hızlı ulaşmanız sayesinde müşteri taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları