Bulut Tabanlı Servis Takip Programı
ile Servisinizi hızlı ve kolay yönetebilirsiniz!

Evobulut teknik servis yazılımı ile cihaz ve araç takibi, müşteri takibi, cari takibi, teklif takibi, stok takibi, fatura takibi, finans takibi, borç ve alacaklarınızın takibi, servis gelir ve giderler durumunuzu her zaman ve her cihazınızdan kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

bulut tabanlı servis takip programı

Her Cihazda Çalışan Servis Takip Programı

Teknik Servis Takip Yazılımının bulut yapısı sayesinde servisinizdeki cihaz ve araçlara, servis durumuna, tekliflerinize, alış ve satış işlemlerinize, servis stok bilgilerinize, müşteri bilgilerinize akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac inizden internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.

Kolay servis takip programı, online servis takip programı

Kullanması Kolay Servis Takip Programı !

Evobulut teknik servis takibi modüler yapısı sayesinde bir ekranı öğrendiğinizde programın genelini basit bir şekilde kullanabilirsiniz. Basit kullanımı sayesinde personele bağımlı kalmadan dilediğiniz personeliniz ile teknik servis takibinizi yönetebilirsiniz.

hızlı ön muhasebe programı

Hızlı Servis Yönetimi

Evobulut teknik servis yazılımı ile on binlerce stok, müşteri, cihaz ve araç bilgilerinizi hiç bir devir işlemi yapmadan ilk günkü hızında kullanmaya devam edebilirsiniz.

Evobulut hızlı veri girişi sayesinde elinizi klavyeden kaldırmadan, fare kullanmadan servis formlarınızı, giriş ve çıkış işlemlerinizi, teklif ve faturalarınızı hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bu sayede yoğun servis işlemlerinizi hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

bulut tabanlı servis takip programı

Bulut Tabanlı Servis Takip Programı

Teknik servis yazılımının bulut alt yapısı sayesinde sunucu, kurulum, lisans, güvenlik vb. yatırımları yapmanıza gerek kalmadan internetin olduğu her yerden teknik servisinize erişebilirsiniz.

Bulut alt yapımız sayesinde yedekleme, yedekleri koruma vb. süreçleri düşünmenize gerek kalmadan sadece işinize odaklanabilirsiniz.

servis takip programı

Tüm Servislere Uyumlu Servis Takip Programı

Servis programının esnek yapısı sayesinde oto ve araç servisleri, cep telefonu servisleri, bilgisayar teknik servisleri vb. tüm servislerde servis süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

ön muhasebe programı excel aktarımı

Hızlı ve Kolay Başlayın !

Excel veri aktarımı sayesinde eski programınızdaki veya excellerinizdeki malzeme listesi, müşteri, cari, stok, fatura bilgilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde aktararak evobulut u hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz servis takip programı

Ücretsiz Servis Takip Programı

Servisini yeni kuran veya yeni bir sisteme geçmeyi düşünen firmalar için 100 müşteri sayısına ulaşana kadar ücretsiz olarak servis programını kullanabilirsiniz.

Teknik Servis Programı Özellikleri

Online Servis Takip Formu !

Servisinize gelen araçlar ve cihazlar için hızlı ve kolay servis formu açarak servis takip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Hızlı ve kolay arayüzlerimiz ile servis takip formu, stok takibi, teklif ve fatura oluşturmak çok kolay !

Hızlı Fiyat - Bilgi Değişikliği !

Stok, ürün ve müşterilerinizin tüm bilgilerini tek bir ekrandan hızlı ve kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Kolay Stok Takibi

Servisinizdeki yedek parçalarınıza, malzeme listelerinize, stok envanterinize, stok hareketlerinize, stok depo durumlarınıza hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sınırsız Depo ve Şube

Servisinizdeki yedek parça ve stok takibinizi en doğru biçimde yapabilmek için firmanızdaki tüm depolarınızı oluşturarak stok çıkışlarını ve transferlerini takip edebilirsiniz.

Kolay Cari Takibi

Servis işlemlerinden sonra otomatik carilerinizi borçlandırarark, carileriniz borç-alacak durumunu, cari hesap hareketlerini kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Excel ile Fiyat Güncelleyin !

Tedarikçilerinizden gelen excel fiyat ve malzeme listelerinizi yükleyerek fiyatlarınızı hızlı ve hatasız güncelleyebilirsiniz.

Otomatik Fatura Oluşturun !

Servis çıkış işleminden sonra tek bir tuş ile kullanılan malzeme ve işçiliklerin faturasını otomatik bir şekilde oluşturabilirsin. Dilerseniz tek tuş ile de e-faturasını gönderebilirsiniz.

Pdf Hesap Ekstresi Hazırlama !

Müşterileri hesap ekstrelerinizi word, excel vb. programları kullanmanıza ihtiyaç kalmadan pdf formatında müşterilerinize tek bir tuş ile e-posta gönderebilirsiniz.

Ön Muhasebe ile Tam Entegre Servis Yönetimi

Servis takip programı evobulut ön muhasebe programı ile tam entegre bir şekilde çalışarak, stok, cari hesap, servis işlemlerinizi tek bir yazılım ile hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Online Destek

Servis işlemleri yaparken, servis formu düzenlerken veya fatura oluştururken takıldığınız her noktada 0 850 420 1 300 den destek hattımıza ulaşabilirsiniz.

Ticket Desteği

Tüm sorularınız için evobulut içerisinde bulunan destek modülümüz ile destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Servis Takip Programını Deneyebilirsiniz !

Kredi Kartı bilgilerinizi girmeden ücretsiz başlayabilirsiniz.

Servis Takip Programı Modülleri

Servis Programını Kullanabileceğiniz Sektörler

Müşterilerimizin Değerli Yorumları