Seri-Lot Takibi ile Stok Kontrolünüzü Detaylı Takip Edin !

Evobulut Seri-Lot ve Son Kullana tarihi takip özelliği ile stoklarınızın ve ürünlerinizin seri, imei, lot, son kullanma tarihlerini hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Seri takibi

Seri Takibi ile her bir ürünü ayrı takip edin !

Seri takip özelliği sayesinde ürünlerinizin veya stoklarınızın her birini seri numarasına veya imei vb. numarasına göre ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

Evobulut üzerinden alış faturasını veya üretim fişini işlediğinizde otomatik olarak ürünlerinizin seri numaralarını girebilirsiniz. Satış yaparken de ilgili ürünün seri numarasını otomatik olarak seçerek seri takibini sağlayabilirsiniz.

lot takibi

Lot Takibi ile her parti üretimi ayrı takip edin !

Lot takip özelliği sayesinde ürünlerinizin veya stoklarınızın üretime göre değişen lot bilgilerini, hangi lot tan ne kadar kaldığını otomatik olarak takip edebilirsiniz.

Evobulut ile alış faturası veya üretim fişi ile stoklarınızı girerken her parti üretiminiz veya alışınız için lotlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde girebilirsiniz.

İlgili ürününüzü veya stoğunuzu satarken otomatik olarak lotlarınızı arasından seçim yaparak lot takibini sağlayabilirsiniz.

son tarih takibi

Son Kullanma Tarihi Takibi ile tarihleri kaçırmayın !

Son kullanma tarihi takibi özelliği sayesinde her bir seri ve lot ürününüz için son kullanma tarihi belirleyerek hızlı ve kolay bir şekilde tarihlerini takip edebilirsiniz.

Evobulut ile bir alış faturası veya üretim fişi ile ürünlerinizi stoğa girerken hızlı ve kolay bir şekilde her bir lot veya seri ürününüz için son kullanma tarihi girişi yapabilirsiniz.

Ürünlerinizi veya stoklarınızı son kullanma tarihine göre raporlayarak son kullanma tarihi yaklaşan ürünlerinizi hızlı ve kolay tespit edebilirsiniz.

Evobulut ile ürünlerinizin satışını veya çıkışını yaparken otomatik olarak son kullanma tarihini seçebilirsiniz. Hangi ürünü hangi müşterinize verdiğinizi kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları