Fatura Programı ile Hızlı ve Kolay Fatura Kesin, Fatura Yazdırın ve E-fatura Gönderin.

Fatura Programı ile faturalarınızı hızlı bir şekilde oluşturabilir, faturaları vade tarihi ve tahsilat durumlarına göre raporlayabilir, fatura keserken tek tuş ile müşteri son fiyatlarına, maliyet bilgilerine ulaşarak fatura karlılığınızı görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz faturanızı tek tuş ile e-fatura olarak gönderebilirsiniz.

bulut teklif programı

Her Cihazda Çalışan Fatura Programı

Fatura Yazılımının bulut yapısı sayesinde satış ve alış faturalarınıza, ürün fiyatlarınıza, müşteri son satış fiyatlarınıza, faturanın müşteriye ulaşıp ulaşmadığına, faturanın ödeme bilgisine akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac inizden internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.

fatura takip programı

Bulut Tabanlı Fatura Programı

Fatura takip programının bulut alt yapısı sayesinde sunucu, kurulum, lisans, güvenlik vb. yatırımları yapmanıza gerek kalmadan internetin olduğu her yerden fatura takip programınıza erişebilirsiniz.

Bulut alt yapımız sayesinde yedekleme, yedekleri koruma vb. süreçleri düşünmenize gerek kalmadan sadece işinize odaklanabilirsiniz.

Fatura Programı Özellikleri

Fatura Karlılığı

Satış faturalarınızı oluştururken otomatik hesaplanmış stok maliyetlerinize göre satış karlılığınızı anlık olarak izleyin.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Hızlı ve kolay kullanımlı fatura programı sayesinden bir kaç tık ile faturalarınızı oluşturun, yazdırın, gönderin.

Hızlı İrsaliye Bağla !

Kestiğiniz tüm irsaliyeleri tek tuş ile faturaya bağlayın hızla faturanızı kesin.

Detaylı Bilgilendirme

Stok ve hizmetleriniz ile ilgili fiyat, miktar bilgisine hızlı bir şekilde ulaşarak en doğru fiyat ve miktar ile faturalarınızı kesin.

WhatsApp Fatura Paylaşımı

E-faturanızı müşterilerinize gönderdikten sonra tek bir tuş ile Whatsapp ile müşterileriniz ile paylaşarak faturalarınızı hızla ilgilisine ulaştırın.

Toplu E-fatura Gönderimi

E-ticaret siparişlerinizin veya irsaliyelerinizin tümünü tek seferde faturalarını oluşturun, oluşan faturlarınızın tümünü tek seferde e-fatura olarak gönderin.

Barkodlu Hızlı Satış

Ürünlerinizin barkodunu okutarak hızlı bir şekilde satış veya alış faturalarınızı oluşturun. Hatalı girişlerin önüne geçin.

Fatura Çoğaltma

Faturanızın tek bir tuş ile yeni bir kopyasını veya satış faturanızdan yeni bir alış faturası gibi faturanızın pek çok farklı evrak şeklinde kopyalarını oluşturabilirsiniz.

Fatura Programı İle İlgili Sık Sorulan Sorular ?

Firmanızın ticari faaliyetlerinin en önemlisi satış ve alış işlemlerinizdir. Bu işlemler neticesinde alış ve satış faturaları düzenlenmektedir.

Alış ve satış faturaları düzenlendiğinde müşterilerinizin borcu , tedarikçilerinizin alacağı oluşur. Aynı zamanda alış veya satışı yapmış olduğunuz ürünlerinde depoya girişi veya çıkışı gerçekleşir.depo bazında stok takibi yapılması gerekir.

Tüm bu işlemleri kayıt altına almanızı sağlayan programa da fatura programı veye fatura takip programı denilmektedir. Fatura takip programı ile alış veya satış faturanızı işlediğinizde tüm bu işlemler otomatik olarak gerçekleşir.

Satış faturalarınızı oluştururken anlık olarak satış karlılığınızı izleyebilirsiniz.

Karlılığınızı Son Alış Fiyatı, Ortalama Maliyet, Yürüyen Ağırlıklı Ortalama, Fifo Maliyeti seçenekleri ile ayrı ayrı alabilirsiniz.

Satış esnasında hedeflediğiniz kar oranını % veya kar tutarını girerek satış fiyatını otomatik oluşturabilirsiniz.

Faturalarınızı oluştururken stok fiyatları ile detaylı bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Satış yaparken başka hiçbir rapora bakmaya gerek kalmadan Son Alış Fiyatı, Son Satış Fiyatı, Müşteri Son Satış Fiyatı, Fifo Maliyeti ve Ortalama Maliyet vb. pek çok fiyata tek tuş ile ulaşabilirsiniz.

Faturalarınızı oluştururken stok miktarları ile ilgili detaylı bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Satış yaparken başka hiçbir rapora bakmaya gerek kalmadan Depolardaki Stok Miktarı,Tedarikçiye Verilen Sipariş Miktarı, Satışı Yapılıp Sevk Edilmemiş Miktarlara tek tuş ile ulaşabilirsiniz.

Bu bilgiler sayesinde elde olmayan ürünü satmanın önüne geçerek müşteri memnuniyetinizi en üst seviyede tutabilirsiniz.

Faturalarınız ile ilgili detaylı raporlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kendi filtrelerinizi oluşturarak (Yeni Faturalar, Vadesi Gelen Faturalar, Bu Ay Tahsil Edilecek Faturalar vb.) filtreleri ile faturalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Fatura raporları sayesinde satışlarınızı ürün bazlı, ürün grubu bazlı, şehir bazlı alabilir ve geleceğe yönelik firmanız ile ilgili doğru kararlar verebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları