Siparişlerinizi sorunsuz bir şekilde yöneterek sevkiyat takibini kolaylaştırın!

Sipariş takip programı ile satış ve satın alma siparişlerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilir, sipariş durumlarınıza göre siparişlerinizi raporlayabilir, tek tuş ile siparişlerinizi irsaliye veya faturaya dönüştürerek sipariş durumlarınızı güncelleyebilirsiniz.

bulut sipariş programı

Her Cihazda Çalışan Sipariş Programı

Sipariş Yazılımının bulut yapısı sayesinde satış ve satınalma siparişlerinize, siparişin ne kadarının sevk edildiğine, verdiğiniz siparişin ne kadarının depoya ulaştığına, siparişin irsaliye veya faturasına, sipariş durumlarına akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac inizden internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.

Sipariş Programı Özellikleri

Siparişlerinizi Takip Edin !

Siparişleriniz ile ilgili tüm aktiviteleri, görevleri, ürün fiyatlarını, kalan miktarları tek ekran üzerinden takip ederek ve siparişleriniz ile ilgili tüm süreci hızlı ve kolay bir şekilde izleyin.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Hızlı ve kolay kullanımı sayesinden bir kaç tık ile siparişinizlerinizin irsaliye veya faturalarını oluşturabilirsiniz.

Hızlı Aktivite ile Satışı Hızlandırın!

Sipariş ekranından müşterileriniz ile tüm aktiviteleri hızlı bir şekilde yaparak tekliflerinizi hızla satışa dönüştürün.

Hızlı Bilgi Edinin

Stok ve hizmetleriniz ile ilgili fiyat, miktar bilgisine hızlı bir şekilde ulaşarak en doğru fiyat ile teklifinizi verin .

Hızlı Görev Oluşturun !

Satış teklifinizin takibini sağlayarak hızlı bir şekilde satışa çevirebilmek için tek ekran üzerinden kullanıcılarınıza görevler verin satışları kaçırmayın.

Hızlı Bilgi Akışı

Siparişleriniz ile ilgili fiyat, ürün, teslim süresi, sevkiyat vb. konuları tek ekran üzerinden tüm ekibiniz ile görüşerek bilgi akışını hızlandırın.

Tüm Satış Kanallarınızı Entegre Edin !

Web sitenizi, N11 veya Gittigidiyor mağazanızı Evobulut a entegre edin tüm siparişlerinizi tek ekrandan yönetin.

Otomatik Sipariş ile Denetimi Sağlayın

Stok miktarınız kritik stok seviyesine geldiğinde otomatik siparişi en uygun tedarikçinize otomatik gönderin.

Sipariş Programı ile Neler Yapabilirim ?

  • Müşterilerden aldığınız siparişleri ve tedarikçilerinize verdiğiniz siparişleri detaylı olarak takip edebilirsiniz.

  • Siparişlerinizi oluştururken stok fiyatları, ilgili müşteriye en son verilen fiyat, stok miktar bilgilerine tek tuş ile ulaşarak en doğru fiyat ve miktar ile siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

  • Siparişlerinizi oluştururken stok maliyetlerine ulaşabilir ve maliyetinin altına sipariş veririken otomatik uyarılar alabilirsiniz.

  • Web Sitenizi, N11, Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor mağazanızı Evobuluta entegre ederek tüm siparişlerinizi tek ekrandan yönetebilir, siparişin tüm sürecinde müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

  • Kendi filtrelerinizi oluşturarak (Yeni Siparişler, Bu Ay Sonlanacak Siparişler vb.) siparişlerinize hızlı ve kolay ulaşarak sipariş süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları