Bulut Tabanlı CRM Programı
ile Müşterilerinizi Kolay Takip Edin!

Evobulut CRM yazılımı ile potansiyel müşterilerinizi, satış fırsatlarınızı, teklif süreçlerinizi ve bu süreçleri yönetirken müşteriler ile yapmış olduğunuz (telefon, mail, faks, müşteri ziyareti vb. ) aktivitelerinizi, personel görevlerinizi, müşteri finans işlemlerinizi, dokümanlarınızı, randevularınızı, her yerden, her zaman ve her cihazınızdan kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

bulut crm programı

Her Cihazda Çalışan CRM Programı

CRM Yazılımının bulut yapısı sayesinde potansiyel müşteri, satış fırsatı, teklif, görev, e-posta, gelen giden arama, müşteri ziyareti, randevu, doküman ve müşteri bilgilerinize akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac'inizden internetin olduğu her yerde erişebilirsiniz.

crm programı

Kolay ve Hızlı CRM Programı

CRM programı ile potansiyel müşterilerinizi, mevcut müşterilerinizi, fiyat tekliflerinizi hızlı ve kolay bir şekilde takip ederek müşterileriniz ile ilgili tüm bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Bu bilgilere hızla erişerek potansiyel müşterilerinizi doğru stratejilerle karlı müşterilere dönüştürebilirsiniz.

crm programı

Etkin Müşteri İlişkileri Yönetimi

CRM Programı ile firmanızın satış sürecini potansiyel -> fırsat -> teklif modüllerimiz ile etkin bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bu sayede satış sürecinin aksadığı alanları rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

CRM sistemi sayesinde satış sürecinizi hızlı ve kolay takip ederek satışlarınızı artırabilirsiniz.

bulut tabanlı crm programı

Bulut Tabanlı CRM Programı

CRM Programının bulut alt yapısı sayesinde sunucu, kurulum, lisans, güvenlik vb. yatırımları yapmanıza gerek kalmadan internetin olduğu her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

Bulut alt yapımız sayesinde yedekleme, yedekleri koruma vb. süreçleri düşünmenize gerek kalmadan sadece işinize odaklanabilirsiniz.

guvenli bulut programı

Güvenli CRM Programı

Bilgisayar ve sunucularınıza virüs bulaşması, teknik arıza vb. durumlar ile uğraşmak zorunda kalmadan sadece işinize odaklanabilirsiniz.

CRM Programı sayesinde müşteri veri tabanınızı daima güvende tutarak oluşabilecek veri kayıplarınızın önüne geçebilirsiniz.

ücretsiz crm programı

Ücretsiz CRM Programı

Yeni kurulan veya yeni bir sisteme geçmeyi düşünen firmalar için bir destek de Evobulut'tan 100 müşteri sayısına ulaşana kadar ücretsiz olarak CRM sistemini kullanabilirsiniz.

crm programı excel aktarımı

Hızlı ve Kolay Başlayın !

Excel veri aktarımı sayesinde eski programınızdaki veya excel dosyalarınızdaki müşteri, stok, hizmet, fırsat bilgilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde aktararak dakikalar içinde Evobulut'u kullanmaya başlayabilirsiniz.

CRM Programı Özellikleri

Etkili Müşteri İlişkileri Yönetimi

Potansiyel ve mevcut müşterileriniz ile olan tüm aktivitelerinizi (telefon, mail, ziyaret vb.) tek bir platformdan yöneterek satışlarınızı hızlandırın.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Hızlı, kolay ve anlaşılır ara yüzlerimiz ile veri sayısı farketmeksizin müşteri ilişkileri ve satış takibi çok kolay !

Satışlarınızı Arttırın !

CRM Programımız ile müşterileriniz ile ilk görüşmenizden satış sonuna kadar etkili bir iletişim ve disiplinli bir takip ile satış fırsatlarınızı hızla satışa çevirebilirsiniz.

Hızlı Fiyat - Bilgi Değişikliği !

Stok, ürün ve müşterilerinizin tüm bilgilerini tek ekrandan hızlı ve kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Tek bir dokunuşla mail gönderin !

Mail entegrasyonumuz sayesinde teklifinizi tek bir tuş ile müşterilerinize mail olarak gönderebilirsiniz.

Fiyat Yardımı

Müşterilerinize teklif oluştururken son satış, son alış, müşteri son satış fiyatı gibi pek çok fiyata tek bir tuş ile erişebilirsiniz.

Excel ile Fiyatlarınızı Güncelleyin !

Kendi veya tedarikçilerinizden gelen excel fiyat listelerinizi yükleyerek fiyatlarınızı hızlı ve hatasız güncelleyebilirsiniz.

Size Özel Teklif Şablonu

Tekliflerinizi müşterilerinize gönderirken firmanıza özel sınırsız sayıda ve her koşulunuzu ekleyebileceğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Ayrıca Evobulut'un geniş şablon havuzundan firmanıza uygun şablonu kullanabilirsiniz.

Çoklu Dilde Teklif Şablonu !

Müşterileriniz hangi ülkede ise o dilde teklif şablonu oluşturabilirsiniz. Ürün isimlerinizin farklı dildeki karşılıklarını girebilirsiniz.

Online CRM Programı

Evobulut'un bulut ve web tabanlı yapısı sayesinde tüm cihazlarınız ile online CRM sürecinizi yönetebilir, her yerden ve her cihazdan erişebilirsiniz.

Online Destek

Müşteri tanımlarken, yeni bir stok kartı açarken veya teklif oluştururken takıldığınız her noktada 0 850 420 1 300 den canlı destek hattımıza ulaşabilirsiniz.

Ticket Desteği

Tüm sorularınız için evobulut içerisinde bulunan destek modülümüz ile destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz CRM Programını Deneyebilirsiniz !

Kredi Kartı bilgilerinizi girmeden ücretsiz başlayabilirsiniz.

CRM Programı Modülleri

CRM Programı ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Crm Programı Müşterileriniz veya potansiyel müşterileriniz ile çalışanlarınızın iletişime veya etkileşime geçtikleri her durumun kayıt altına alınarak sağlıklı bir müşteri veri tabanının oluşturulmasıdır. Bu sayede çalışanlar yetki seviyelerine bağlı olarak müşteri ile iletişime geçtiklerinde daha önceki bilgilerden yola çıkarak en doğru iletişimin sağlanması hedeflenmektedir.

Çalışanlarınız değiştiğinde crm programı sayesinde geçmişteki tüm iletişim ve etkileşim kayıt altında olacağı için yeni çalışanların satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri bilgi seviyesi artmış olacaktır.

* Crm Bulut Crm Programı ile; Potansiyel müşterilerinizi, satış fırsatlarınızı, fiyat tekliflerinizi, müşteri detaylı bilgilerinizi, satışlarınız ile bağlantılı görevlerinizi, müşteri ile yapmış olduğunuz (telefon, mail, ziyaret vb.) iletişimlerinizi detaylı bir şekilde takip edebilirisiniz.

* Müşterilerinize hızlı bir şekilde teklif oluşturarak, anında teklif maili atabilirsiniz.

* Firmanıza özel bir teklif şablonu ile kurumsal teklifler oluşturarak satış şansınızı artırabilirsiniz.

* Tekliflerinizi oluştururken ürünlerinizin son alış fiyatı, son teklif fiyatı, son satış fiyatı bilgilerine hızlı bir şekilde erişerek en doğru fiyatı verebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları