Bulut Tabanlı CRM Programı
ile Müşterilerinizi Kolay Takip Edin!

CRM Bulut, müşterileriniz ile yapmış olduğunuz satış potansiyeli, satış fırsatı, teklif süreçlerini ve bu süreçleri yönetirken müşteriler ile yapılan (telefon, mail, faks, müşteri ziyareti vb. ) tüm iletişimi, personel görevlerinizi, müşteri finans işlemlerinizi, dokümanlarınızı, randevularınızı, her yerden, her zaman ve her cihazınızdan yönetebilmenizi sağlayan Bulut Tabanlı CRM Programıdır.

bulut crm programı

Her Cihazda Çalışan Crm Programı

CRM Yazılımının bulut yapısı sayesinde potansiyel müşteri, satış fırsatı, teklif, görev, e-posta, gelen giden arama, müşteri ziyareti, randevu, doküman ve müşteri bilgilerinize akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac inizden internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.

Kolay ve Hızlı Müşteri Takibi

Crm programı ile potansiyel müşterilerinizi, müşterilerinizi, fiyat tekliflerinizi hızlı ve kolay bir şekilde takip ederek müşterileriniz ile ilgili tüm bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Bu bilgilere hızlı erişerek potansiyel müşterilerinizi en hızlı bir şekilde karlı müşterilere dönüştürebilirsiniz.

crm programı
crm programı

Etkin Müşteri İlişkileri Yönetimi

Crm Programınızı, firmanızın satış sürecini potansiyel -> fırsat -> teklif modüllerimiz ile etkin bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bu sayede satışın sürecinin aksadığı alanları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

CRM sistemi sayesinde satış sürecinizi hızlı ve kolay takip ederek satışlarınızı artırabilirsiniz.

Bulut Tabanlı CRM Programı

Crm Programının bulut alt yapısı sayesinde sunucu, kurulum, lisans, güvenlik vb. yatırımları yapmanıza gerek kalmadan internetin olduğu her yerden crm programınıza erişebilirsiniz.

Bulut alt yapımız sayesinde yedekleme, yedekleri koruma vb. süreçleri düşünmenize gerek kalmadan sadece işinize odaklanabilirsiniz.

bulut tabanlı crm programı
guvenli bulut programı

Güvenli Crm Programı

İş yerinizdeki bilgisayarlara veya sunucularınıza virüs bulaşması, bilgisayarların bozulması, teknik sorunlar ile uğraşmak zorunda kalmadan sadece işinize odaklanın.

Güvenli Crm Programı sayesinde müşteri veri tabanınız hep güvende tutarak veri kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

Müşteri Görevlerinizi Kaçırmayın!

CRM Bulut ile firmanızdaki personellerinize görevler atayabilir ve personellerin görevleri yapıp yapmadıklarına göre bildirim, e-posta ve sms ile otomatik bilgilendirilirsiniz.

Görev ve iş yönetimi sayesinde satış fırsatlarınızı fiyat tekliflerinizi unutmadan zamanında aksiyon alabilirsiniz.

crm programı görev takvimi
crm programı birlikte çalışmak

Birlikte çalışın.

Firmanızdaki çalışanlarınız ile birlikte satış potansiyelleri, satış fırsatları, teklifler, siparişler, dokümanlar ve görevlerin üzerinde çalışabilir, sağlıklı bilgi akışı sayesinde hep birlikte doğru kararlar verebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz CRM Programını Deneyebilirsiniz !

Süre sınırı olmadan 100 Müşteriye kadar Kredi Kartı bilgilerinize gerek olmadan ücretsiz başlayabilirsiniz.

CRM Programı Modülleri

CRM Programı ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Crm Programı Müşterileriniz veya potansiyel müşterileriniz ile çalışanlarınızın iletişime veya etkileşime geçtikleri her durumun kayıt altına alınarak sağlıklı bir müşteri veri tabanının oluşturulmasıdır. Bu sayede çalışanlar yetki seviyelerine bağlı olarak müşteri ile iletişime geçtiklerinde daha önceki bilgilerden yola çıkarak en doğru iletişimin sağlanması hedeflenmektedir.

Çalışanlarınız değiştiğinde crm programı sayesinde geçmişteki tüm iletişim ve etkileşim kayıt altında olacağı için yeni çalışanların satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri bilgi seviyesi artmış olacaktır.

* Crm Bulut Crm Programı ile; Potansiyel müşterilerinizi, satış fırsatlarınızı, fiyat tekliflerinizi, müşteri detaylı bilgilerinizi, satışlarınız ile bağlantılı görevlerinizi, müşteri ile yapmış olduğunuz (telefon, mail, ziyaret vb.) iletişimlerinizi detaylı bir şekilde takip edebilirisiniz.

* Müşterilerinize hızlı bir şekilde teklif oluşturarak, anında teklif maili atabilirsiniz.

* Firmanıza özel bir teklif şablonu ile kurumsal teklifler oluşturarak satış şansınızı artırabilirsiniz.

* Tekliflerinizi oluştururken ürünlerinizin son alış fiyatı, son teklif fiyatı, son satış fiyatı bilgilerine hızlı bir şekilde erişerek en doğru fiyatı verebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları