Banka Hesap Hareketlerinizi Otomatik İşleyin!

Banka entegrasyonu sayesinde tüm banka hesap hareketlerinizi otomatik olarak cari hesaplarınıza aktarın, zamandan kazanın, hata yapmayın.

bulut tabanlı banka entegrasyonu

Her Cihazda Çalışan Banka Entegrasyonu

Banka Entegrasyonu nun bulut yapısı sayesinde tüm banka hesaplarınıza akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac inizden internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.

akıllı hesap takibi

Akıllı Banka Hesap İşlemleri.

Banka hesap hareketleriniz carileriniz ile akıllı bir şekilde eşleştirilerek doğru hesaplara aktarılır.Hızlı ve kolay bir şekilde hesaplarınızı takip edebilirsiniz.

Hatasız banka işlemleri

Banka Hesap Hareketlerinizi Hatasız İşleyin !

Banka entegrasyonu sayesinde banka hesap hareketlerinizi hatasız, zamanında hızlı ve kolay bir şekilde işleyerek cari hesap takibinizi en verimli şekilde yönetebilirsiniz.

Entegre Olduğumuz Bankalar

Banka Entegrasyonu Avantajları Nelerdir ?

Hızlı Cari Hesap Takibi !

Banka hesap hareketlerinizi hızlı ve hatasız cari hesaplara işleyerek müşteri borç alacak durumunuzun takibini kolaylaştırın.

Hızlı ve Kolay Kullanım !

Hızlı ve kolay arayüzlerimiz ile tüm banka hesaplarınızı tek ekrandan işlemek çok kolay !

Akıllı Banka Entegrasyonu !

Hesap hareketleriniz ile müşterilerinizi otomatik eşleştirin, hızlı ve kolay banka işlemi yapın !

Tüm Hesaplar Tek Ekranda

Tüm banka hesap işlemlerinizi tek bir ekrandan hızlı ve kolay yönetebilirsiniz.

Profesyonel Destek

Banka entegrasyonu yaparken ve yaptıktan sonra tüm süreçler ile ilgili, takıldığınız her noktada 0 850 420 1 300 den destek hattımıza ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Destek

Tüm sorularınız için evobulut içerisinde bulunan destek modülümüz ile destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz.

Banka Entegrasyonu ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Evobulut banka entegrasyonu, banka hesaplarınızın evobulut ile birlikte çalışarak banka hesap hareketlerinizin otomatik olarak evobulut programınıza işlenmesini sağlar. Bu sayede cari hesap takibi, nakit yönetimi, gelir-gider takibi işlemlerinizi hatasız ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Evobulut ile banka entegrasyonu yapmak çok kolay! Evobulut hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Finans Yönetimi" > "Banka Entegrasyon Tanımları" sayfamıza giriyoruz. Entegrasyon yapmak istediğimiz bankaların formlarını doldurarak ilgili banka şubemize başvuru yapıyoruz. Başvuru sonrasında size özel iletilen entegrasyon bilgilerini ilgili sayfamıza giriş yaparak "Bağlan" düğmesini tıklamamız yeterli olmaktadır.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları