Finansal süreçlerinizi kolaylıkla takip edin!

Firmanızdaki tüm finansal işlemleri detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Tüm çalışanlarınıza kasa ve banka tanımları yaparak çalışanlar üzerindeki para hareketlerini kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Özellikler

Gelirlerinizi Kontrol Edin!

Şirketinizin elde ettiğiniz gelirleri hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Gelirlerinizin tahsilat tarihlerini girerek ilgili tarihlerde bilgilendirme, sms, e-posta alabilirsiniz.

z"

Giderlerinizi Kontrol Edin!

Kira, personel, vergi, şirket vb. giderlerinizi takip edebilir, ödeme tarihlerinde bilgilendirmeler alabilirsiniz.

Kasaları Kontrol Edin!

Firmanızdaki çalışanlara kasa tanımlayarak, tüm para hareketini kontrol altına alabilirsiniz.

Kolay Döviz Takibi

Farklı dövizlerle ilgili hesaplarınızı hızlı ve kolay takip edebilirsiniz.

Kredi Kartlarını Kontrol Edin!

Şirketiniz için kullandığınız kredi kartlarını çalışanlarınıza yetki vererek kontrol edebilirsiniz. Bu sayede süpriz ekstreler ile karşılaşmazsınız.

Bankaları Kontrol Edin!

Banka hesaplarınız için çalışanlarınıza yetki vererek, yaptıkları tüm banka hareketlerini girmesini sağlayabilir ve günlük para transferlerini her yerden kontrol edebilirsiniz.

Neler Yapabilirim ?

  • Çalışanlarınıza kasa tanımlayarak yaptığı tüm finansal işleri izleyebilir ve gün sonunda kasa hesaplamalarını kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

  • Firmanızın gelir ve gider takibini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  • Tahsilatlarınızın girerek tahsilatınız yaklaştığında veya günü geldiğinde sms, e-posta ile sizi bilgilendirme alabilirsiniz.

  • Ödemelerinizin tarihleri geldiğinde hatırlatmalar alabilirsiniz. Aylık haftalık veya günlük olarak ödeme bilgilerinizi takip edebilirsiniz.

  • Aylık haftalık veya günlük olarak tahsilat bilgilerinizi takip edebilirsiniz. Dilerseniz müşterilerinize ödemesi ile ilgili otomatik olarak sms, e-posta yolu ile bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları