e-Fatura programı ile e-fatura ve e-arşiv faturalarınızı tek tuş ile gönderin!

e-Fatura, Evobulut ürünleri ile entegre çalışan bir özelliktir. Hiçbir ara yazılıma veya modüle gerek kalmadan fatura modülü içerisinde oluşturduğunuz faturanızı tek tuş ile müşterilerinize göndermenizi sağlayan, tedarikçilerinizden gelen faturaları da otomatik alış faturası olarak işlemenizi sağlayan e-fatura programıdır.

e-fatura ve e-arşiv fatura

Tek tuş ile e-fatura ve e-arşiv faturalarınızı gönderin!

Hiçbir ara yazılıma ve modüle ihtiyaç duymadan fatura ekranından tek tuş ile e-fatura gönderimi sağlayabilirsiniz.

ücretsiz e-fatura desteği

Ücretsiz E-fatura Desteği

Profesyonel e-fatura desteğimiz ile tüm e-fatura başvuru süreçlerinizde ücretsiz bir şekilde sizlere destek oluyoruz.

e-fatura ve e-arşiv fatura

Kargo, posta masraflarına son verin!

Faturalarınızı tek tuş ile göndererek müşterilerinizin muhasabe, satınalma vb. departmanlarının tümüne anında ulaştırabilirsiniz. Böylelikle faturalarınızı posta, kargo, çıktı vb. yollar ile uğraşmadan ve masraf etmeden müşterilerinize ulaştırmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

e-fatura ve e-arşiv fatura

Fatura saklama derdine son verin!

Evobulut ile faturalarınız dijital olarak saklanır. Kağıt faturaları saklama iş yükü ve maliyetinden kurtulabilirsiniz. Tüm faturalarınıza tek tuş ile dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

e-fatura ve e-arşiv fatura

Çevreyi ve doğayı koruyun!

e-Faturaya geçip kağıt tüketiminizi azaltarak, doğayı korumaya yardımcı olabilirsiniz. Yazıcı, şerit, mürekkep, enerji kullanımı azaltıp karbon ayak izinizi azaltabilirsiniz.

e-Fatura Programının Avantajları Nelerdir?

Tahsilatlarınızı Hızlandırın !

e-Fatura sayesinde faturalarınız ilgili kişilere ve muhasebe birimine otomatik gönderilir. e-Faturanın kaybolma ve unutulma problemi olmayacağından tahsilat süreci hızla ve güvenle başlar.

Hızlı ve Kolay Fatura Oluşturun !

Hızlı ve kolay arayüzlerimiz ile yüzlerce satırlık fatura oluşturmak çok kolay! Faturanızı oluşturduktan sonra tek bir tuş ile e-fatura gönderebilirsiniz.

Bütçe Dostu

e-Fatura maliyet avantajı ile kağıt, mürekkep, kargo, posta, saklama maliyetlerinden kurtularak hesaplı bir şekilde e-faturayı kullanabilirsiniz.

Çevre Dostu

e-Fatura sistemine geçerek kağıt tüketimini büyük ölçüde azaltabilir, doğayı korumaya yadımcı olabilirsiniz.

Faturalarınızı Hızla Ulaştırın!

e-Fatura sisteminin kolay ve hızlı alt yapısı sayesinde faturalarınız ürünlerinizden önce ilgili müşterilere ve muhasebe departmanına ulaşır.

Fatura Saklamaya Son

e-Faturalarınız dijital olarak saklanır. Geçmişe dönük faturalarınıza dilediğiniz yerden ve dilediğiniz cihazınızdan anında ulaşabilirisiniz.

Profesyonel Destek

e-Faturaya geçerken ve geçtikten sonra tüm süreçler ile ilgili, takıldığınız her noktada 0 850 420 1 300 den destek hattımıza ulaşabilir ya da "Destek" modülümüze yazarak hızla geri dönüş alabilirsiniz.

Ücretsiz e-Fatura Geçişi

E-fatura danışmanlığımız ile mali mühür başvurusu ve e-fatura geçiş süreçlerinizde ücretsiz destek sağlıyoruz.

E-fatura ile ilgili Sık Sorulan Sorular

e-Fatura, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlarda ve elektronik belge şeklinde oluşturulmuş, VUK gereği faturada olması gereken tüm bilgilerin içinde olduğu, satıcı tarafından elektronik bir şekilde oluşturularak Gelir İdaresi Başkanlığına iletilen ve sonrasında da alıcıya ulaştırılan elektronik bir belgedir.

* E-fatura satıcı ve alıcının e-fatura mükellefi olması durumunda düzenlenen bir belgedir.

* E-arşiv fatura ise alıcının e-fatura mükellefi olmadığı durumda düzenlenen bir belgedir.

* Evobulut ile e-fatura oluşturduğunuzda müşterinizin durumuna göre faturalarınız otomatik olarak e-fatura veya e-arşiv fatura olarak düzenlenir.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları