E-fatura, E-arşiv fatura programı

evobulut ile e-fatura ve e-arşiv faturalarınızı tek tuş ile gönderin!

e-fatura, evobulut ürünleri ile entegre çalışan bir özelliktir. Hiç bir ara yazılıma veya modüle gerek kalmadan fatura modülü içerisinde oluşturduğunuz faturanızı tek tuş ile müşterilerinize göndermenizi sağlayan, tedarikçilerinizden gelen faturaları da otomatik alış faturası olarak işlemenizi sağlayan e-fatura, e-arşiv fatura programı ve yazılımıdır.

e-fatura ve e-arşiv fatura

Tek tuş ile e-fatura ve e-arşiv faturalarınız gönderin!

Hiç bir ara yazılıma ve modüle ihtiyaç duymadan fatura ekranından tek tuş ile fatura gönderimi sağlayabilirsiniz.

Fatura ulaştırma derdine son !

Siz faturalarınızı gönderdikten sonra evobulut otomatik olarak müşterilere fatura bildirim maili atarak müşterilerin faturalarınızı ne zaman, kaç kere açtıklarını ve gördüklerini otoamatik olarak izler. Sizde fatura modülünden tüm seyri izleyebilirsiniz.

e-fatura ve e-arşiv fatura
e-fatura ve e-arşiv fatura

Kargo, posta masraflarına son verin!

Faturalarınızı tek tuş ile göndererek müşterilerinizin muhasabe, satınalma vb. departmanlarının tümüne anında ulaştırabilirsiniz. Böylelikle faturalarınızı posta, kargo, çıktı vb. yollar ile uğraşmadan ve masraf etmeden müşterilerinize ulaştırmanın keyfini yaşabilirsiniz.

Fatura saklama derdine son verin!

Evobulut ile faturalarınız dijital olarak saklanır. Kağıt faturaları saklama iş yükü ve maliyetinden kurtulabilirsiniz. Tüm faturalarınıza tek tuş ile dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

e-fatura ve e-arşiv fatura
e-fatura ve e-arşiv fatura

Çevreyi ve doğayı koruyun!

E-fatura ya geçerek kağıt tüketiminizi azaltın; doğayı korumaya yardımcı olabilirsiniz. Yazıcı , şerit, mürekkep,enerji kullanımı azaltarak da çevreyi koruyabilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları