Stok Takip Programı ile Stok ve Ürünlerinizi Hızlı ve Etkin Yönetin!

Evobulut ile stok takip programı ile stoklarınızı detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Stok hareketlerini, en son alış ve satış bilgilerini, stok miktarlarını, stok maliyetlerini, stok seviye bilgilerini tek ekrandan hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

bulut tabanlı stok takip programı

Her Cihazda Çalışan Stok Takip Programı

Stok Programının bulut ve web tabanlı yapısı sayesinde stok bilgisine, depo bazında stok miktarına, depo bazında stok seviyelerine, depo daki raf yerine akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac inizden internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.

barkodlu stok takip programı

Barkodlu Stok Takip Programı

Barkodlu stok takip programı ile stok ve ürünlerinize dilediğiniz kadar ve dilediğiniz formatta (EAN13,EAN8, CODE39 vb.) barkod tanımlayabilirsiniz.

Satış, sayım, sipariş aşamalarında ürünlerinizin barkodu okutarak hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Barkodlu hızlı satış yapmanın keyfini çıkartın.

Stoklarınıza ve ürünlerinize dilediğiniz kadar (koli etiketi, depo etiketi, raf etiketi vb.) etiket tasarlayarak hızlı ve kolay bir şekilde barkod basabilirsiniz.

depo stok programı

Depo Stok Programı

Depo stok programı ile firmanızdaki tüm depolarınızı, depo raf yerlerinizi, depo stok seviyelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Dilediğiniz tarihte depo bazında stok envanterinize ulaşarak depo stok durumlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Stok ve depo bazında stok seviyesi belirleyerek minumun un altına düşen veya maksimum un üstüne çıkan stoklarınızı hızla raporlayabilirsiniz.

barkodlu stok takip programı

Mobil Stok Takip Programı

Telefon veya tabletiniz ile kolay, hızlı ve hatasız stok takibi sağlayabilirsiniz.

İlave bir barkod okuyucuya gerek kalmadan mobil cihazınızın kamerası ile ürünlerinizin veya seri lotlarınızın barkodlarını okutarak Mal kabul, Sevkiyat, Sayım ve Depo Transfer Fişlerinizi kesebilirsiniz.

Dilerseniz mobil cihazınıza kablolu veya kablosuz bir barkod okuyucu takarak hızlı ve kolay kullanabilirsiniz.

stok takip programı excel aktarımı

Excel den Stok Aktarımı

Excel veri aktarımı sayesinde eski programınızdaki veya excelinizdeki stok kartlarınızı, depo stok miktarlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde aktararak evobulut u hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman tüm stok listenizi ve depo bazında stok miktarlarınızı excele aktararak excel stok takibi yapabilirsiniz.

Stok Takip Programı Özellikleri

Detaylı Stok Yönetimi

Evobulut stok yönetimi ile stoklarınızı, koduna, barkoduna, marka ve modeline, ölçülerine (en,boy yükseklik vb.), stok grupları ve daha bir çok özelliği ile birlikte kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Stok Takibi

Stoklarınız ile ilgili son alış fiyatı, depo stok miktarı, ortalama stok maliyeti vb. bilgilere tek tuş ile ulaşarak teklif, sipariş, irsaliye, fatura ve satış aşamalarında hızlı ve kolay stok takibi sağlayabilirsiniz.Stok sayınız 100 bin lere ulaştığında stok takibini ilk günkü hızda yapabilirsiniz.

Hızlı Fiyat Yardımı

Teklif, sipariş, irsaliye, fatura oluştururken stok ve ürünleriniz ile ilgili son alış fiyatı, son satış fiyatı, satış yapılan müşterinin son satış fiyatı ve daha pek çok fiyate tek tuş ile ulaşarak en doğru fiyatı verebilirsiniz.

Stok Doküman Takibi

Stoklarınızla ilgili garanti belgesi, kullanım kılavuzu, teknik resim vb. dokümanlarınızı evobulut a yükleyerek dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. İlgili dokümanları teklif,sipariş şablonlarında da kullanabilir, teklif maillerinde ek olarak gönderebilirsiniz.

Depo Stok Takibi

Stok ve ürünlerinizin depo bazında min. maks. stok seviyelerini, stok envanterini, stok giriş ve çıkış hareketlerini tek bir ekrandan kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Telefon, Tablet İle Stok Sayımı

Mobil uygulamamız ile ürünlerinizin barkodlarını pahalı el terminallerine gerek olmadan, mobil cihazınızın kamerası ile okutarak hızlı ve kolay bir şekilde stok sayımı ve depolar arası mal transferi yapabilirsiniz.

Toplu Hızlı Stok Güncelleme

Evobulut daki tüm stok kartlarınızı ve ürünlerinizin tüm bilgilerini (stok adı, satış fiyatı, kdv oranı, muhasebe kodları vb.) toplu bir şekilde güncelleyebilirsiniz. Otomatik işlemler sayesinde tek seferde satış fiyatlarınızı belirli bir yüzde de artırabilirsiniz.

Negatif Stok Kontrolü

Stok kontrolünü etkin ve sağlıklı bir şekilde yönetebilmek için stoklarınızın negatife düşmesini engelleyebilirsiniz. Bu sayede elinizde olmayan ürünün hatalı bir şekilde satışının önüne geçebilirsiniz.

Çoklu Depo Yönetimi

Evobulut da dilediğiniz kadar depo oluşturarak farklı şehir ve lokasyondaki stoklarınızı ve stok envanterinizi tek ekrandan basit bir şekilde yönetebilirsiniz.

Detaylı Kullanıcı Yetkilendirmesi

Kullanıcılarınıza depo yetkisi vererek yetkisiz kullanıcıların hatalı işlemleri yapmasını engelleyebilirsiniz. Yetkisi olmayan bir kullanıcının depoya giriş ve çıkış yapmasının önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.

Stok Takip Programı ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Stok takibi, işletmenizde üretimini yaptığınız veya alım-satımını yaptığınız ürünlerin giriş - çıkış ve alış - satışlarından oluşan hareketlerin takip edilmesidir.

Stok takibi firmanızın devamlılığı ve karlılığı için oldukça önem taşımaktadır. Stok takibini doğru yapamayan firmalar elde olmayan malın satışı, satılmayan ürünlerin depoda kalması gibi firmaları zarara uğratan işlemleri yapabilmektedirler.

Bu bilgilere hızlı ulaşmak teklifinizi hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaştırmanızı sağlacaktır. Bu sayede satışlarınızı artırabilirsiniz.

Evobulut stok takip programı ile firmanızın satışını gerçekleştirdiği ürünlerin detaylı bir şekilde tanımlamasını yaparak stok kartlarını oluşturabilirsiniz. Stok giriş, çıkış ve sayım fişleri ile stok hareketlerinizi depolar bazında oluşturabilirsiniz. Her fiş oluşturduğunuzda stok miktarınız otomatik olarak güncellenecektir.

Evet yapabilirsiniz.Evobulut pazaryeri entegrasyonu ile tüm ürünlerinizi dilediğiniz pazaryeri ve e-ticaret sitenize yükleme yapabilirsiniz. Pazaryerindeki ve sitenizdeki satışlarınızı otomatik olarak çekebilirsiniz.

Ürünlerinizin pazaryerleriniz dışındaki şubelerinizden satışları veya alışlarınız neticesinde oluşan yeni stok miktarınızı otomatik olarak pazaryerlerinizi ve e-ticaret sitenizi günceller.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları