Sorunsuz ÜTS Entegrasyonu ile Kontrolü Elinize Alın !

Evobulut ÜTS (Ürün Takip Sistemi) entegrasyonu ile firmanıza gelen alma bildirimlerinizi,faturanızı kestikten sonra otomatik verme bildirimlerizini, ürünlerinizin seri-lot ve son kullanma tarihlerini tek bir program ile hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

üts entegrasyonu

ÜTS ile tam entegre olarak tüm süreçleri tek bir program ile takip edin !

ÜTS Entegrasronu ile firmanıza gelen alma bildirimlerinizi otomatik olarak kabul edebilir ve ürünlerinizin seri-lot bilgilerini tek bir tuş ile kayıt edebilirsiniz.

Kurumlara faturalarınızı kestikten sonra ilgili seri-lot bilgilerinizi seçerek otomatik olarak verme bildiriminizi gönderebilirisiniz.

alma bildirimi

ÜTS Alma Bildirimi

ÜTS Alma Bildirimi ile firmanıza gelen alma bildirimlerini ürün takip sistemine girmenize gerek kalmadan görüntüleyebilirsiniz.

Tek bir tuş ile alma bildirimlerini onaylayabilirsiniz.

Alma bildirimleri ile gelen seri-lot, son kullanma tarihlerinizi tekrar veri girişi yapmadan otomatik olarak stoklarınıza aktarabilirisiniz.

verme bildirimi

ÜTS Verme Bildirimi

ÜTS Verme Bildirimi ile ürün takip sistemine kayıtlı kurumlara, hastanelere, sağlık kuruluşlarına, ÜTS'ye kayıtlı olmayan kurumlara veya kişilere faturanızı kestikten sonra otomatik olarak işlem tipine göre verme bildiriminizi yapabilirsiniz.

Üts verme bildirimlerininizi geçmişe yönelik olarak sorgulayabilirsiniz.

Ürünlerinizin seri ve lotlarını hangi kurum veya firmalara verdiğinizi üts sistemine girmenize gerek kalmadan sorgulayabilirsiniz.

Nakit Akış raporu

ÜTS Üretim Bildirimi

ÜTS Üretim Bildirimi ile Evobulut ile yapmış olduğunuz üretim işleminden sonra ürünlerinize otomatik seri-lot ataması yapabilirsiniz. Verdiğiniz seri-lotlarınızı ve üretiminizi ürün takip sistemine girmeden otomatik olarak üretim bildirimi yapabilirsiniz.

Geriye dönük olarak hangi tarihte üretim bildirimi verdiğinizi sorgulayabilirsiniz.

Hangi seri-lotu hangi tarihte ürettiğinizi sorgulayabilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları