Personel Takibinizi Buluta Taşıyın, Her Yerden ve Her Cihazdan Yönetin!

Evobulut Peronel Takip Yazılımı, maaş takibi, yıllık izin takibi, personel özlük dosyası takibi gibi birçok özelliği içinde barındıran programımız, size zaman ve para tasarrufu sağlıyor. Personel takibini kolaylaştıran arayüzü ve güncel teknolojisi sayesinde, işletmenizin performansını arttırırken personel yönetimini de en doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

bulut tabanlı personel takip programı

Her Cihazda Çalışan Personel Takip Programı

Personel Takip Yazılımının bulut yapısı sayesinde personel özlük dosyalarını, yıllık izinlerine, borç-alacağına akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac inizden ve internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.

Maaş takip programı

Personel Maaş Takip Programı !

Evobulut'un personel maaş takibi programı ile zamandan tasarruf edin ve hızlı ödemeler yapın. Maaş ve Avans ödemelerinizin takibi artık çok daha kolay ve güvenli!

yıllık izin takip programı

Yıllık İzin Takip Programı:Kolay, Hızlı ve Hataya Yer Yok !

İşletmenizin yıllık izin takibini yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bulut tabanlı personel takip yazılımımız ile yıllık izinlerinizi hızlı ve hatasız bir şekilde yönetebilirsiniz. Detaylı raporlama özelliği sayesinde tüm personelinizin izin durumunu tek bir ekrandan görüntüleyebilir, izin taleplerini kolaylıkla onaylayabilirsiniz. Hemen deneyin, personel yönetimindeki iş yükünüzü azaltın!

perseonel takip sistemi

Personel Özlük Dosyalarınızı Kolayca Takip Edin!

Personel takip sistemi ile işletmenizdeki personel özlük dosyalarını kolaylıkla takip edin, güncelleyin ve düzenleyin. Böylece personel yönetim sürecinizi optimize ederken aynı zamanda da zamandan tasarruf edebilirsiniz.

bulut tabanlı personel takip programı

Bulut Tabanlı Personel Programı

Personel yazılımının bulut alt yapısı sayesinde sunucu, kurulum, lisans, güvenlik vb. yatırımları yapmanıza gerek kalmadan internetin olduğu her yerden firmanıza erişebilirsiniz.

Bulut alt yapımız sayesinde yedekleme, yedekleri koruma vb. süreçleri düşünmenize gerek kalmadan sadece işinize odaklanabilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları