Genel Sorular

Sayfamızda yer alan Ücretsiz Dene butonuna tıklayıp açılan kayıt formunu gerekli bilgilerler doldurup ilerleyin. Üyelik adımlarını tamamladıktan sonra Evobulut’ü ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz kullanım süreniz 14 gündür. Bu süre zarfında veya sonrasında ücretli abone olmaya karar verirseniz aylık veya yıllık, 2 yıllık abonelik seçeneklerimizden birisiyle ilerleyebilirsiniz.

Hayır, deneme süresi boyunca Evobulut’a girdiğiniz veriler siz silmediğiniz sürece silinmeyecektir. Deneme süreniz bittikten sonra dahi aynı üyelik bilgilerinizle Evobulut’a giriş yapıp abonelik seçeneklerimizden herhangi biriyle kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hayır. Evobulut web de çalışan bulut tabanlı bir hizmettir, herhangi bir yatırım veya kurulum gerektirmez. Abonelik usulü ile çalışır. Evobulut’a kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresi ve belirlediğiniz parola ile kullanıcı girişi yaparak internet erişiminiz olan her yerden hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Evobulut tüm cihazlarda çalışabilecek teknolojide tasarlanmıştır. Telefon, Tablet, Notebook cihazlarınızın tümü ile dilediğiniz tarayıcıdan Evobulut’ u kullanabilirsiniz. Evobulut’ un üstelik, iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu mobil uygulamaları vardır, onları da telefonunuza indirip cep telefonunuzdan uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri ekibimiz Evobulut kullanımınız boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yanınızdadır. Uygulamanın içinden sol menüdeki Destek bölümünden mesaj atarak ya da hafta içi saat 09.00 – 18.00 arası 0850 420 1 300 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz. Aradıktan sonra gerekli durumlarda destek ekibimiz bilgisayarınıza online bağlanarak hızlı bir şekilde size yardımcı olacaktır.

Evobulut 2004 yılından günümüze kadar yazılım geliştiren ekibimizin kullanıcı alışkanlıklarını gözlemleyerek, tüm kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir. Tüm ekranlar aynı mimari ile tasarlanmıştır. Yine de hazırlamış olduğumuz Kullanım Kılavuzu‘ndan yararlanabilir, YouTube kanalımız üzerinden tüm eğitim içeriklerimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0 850 420 1 300 numarası ile eğitim randevusu alarak firmanızın iş akışına göre online eğitimde düzenleyebiliriz.

Evobulut’u geliştirirken sizlerden gelen talepler büyük önem taşımaktadır. Destek ekibimize ilettiğiniz talepler, ürün ekibimiz tarafından tek tek değerlendiriliyor ve geliştirme kararı alındığı takdirde planımıza alınıyor. Planlama esnasında talebin gelme yoğunluğu ve özelliğin etkileyeceği kullanıcı sayısına göre önceliklendirme belirleniyor. Talebiniz ile ilgili bir geliştirme planının olmadığı durumlarda ise destek ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapıyor. Taleplerinizi Evobulut uygulamasında sol menü de bulunana Destek bölümünden bize iletebilirsiniz. Aynı bölümden en kısa sürede sizlere dönüş sağlamaktayız.Abonelik

Evobulut’a kayıt olarak 14 gün ücretsiz deneme süresinden faydalanabilirsiniz. Deneme süresi sırasında veya sonrasında abone olmaya karar verirseniz aylık, yıllık veya 2 yıllık abone seçeneklerimiz ile banka havalesi ile de ödeme yapabilirsiniz. Abone olmazsanız deneme sürenizin bitiminde ücretsiz üyeliğiniz sona erer.

Şu anda Aylık, Yıllık, 2 Yıllık aboneliklerimizin tümünde EFT/Havale yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra banka dekontunu info@evobulut.com adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Çok yakında kredi kartı ile ödeme yöntemimiz devreye alınacaktır.
Banka Bilgilerimiz:
TEB Eskişehir Şubesi (41)
IBAN : TR 7500 0320 0000 0000 0757 6211
Hesap Numarası : 7576211
Hesap Sahibi: Evosoft Yazılım Bilişim İletişim Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.

Evobulut olarak elektronik fatura kullanıcısı olduğumuz için aboneliğinize ait faturanızı elektronik fatura (e-fatura veya e-arşiv faturası) olarak hesap sahibinin e-posta adresine gönderiyoruz. Ödemenizi takip eden 7 gün içinde faturanız e-posta adresinize gönderilecektir. Elektronik faturanızı size gönderdiğimiz e-postanın ekinde .pdf formatında bulabilirsiniz. Bu .pdf dokümanını yazdırarak muhasebe işlemleriniz için kullanabilirsiniz.Güvenlik

Evobulut’un barındırma ve teknik altyapısı ile en yüksek seviyede sistem güvenliği sağlıyoruz.Türk Telekom Gayrettepe veri merkezinde Dünya standartlarında ağ, veri ve fiziksel güvenlik koşullarının sağlandığı bir ortamda hizmet sunarken değişen şartlara göre güvenlik konusundaki politika ve uygulamalarımızı değerlendirerek gerekli güncellemeleri düzenli olarak yapıyoruz. Güvenlik politikası ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Hayır. Personelimiz sizin hesabınıza ve girdiğiniz verilere erişemez. Teknik veya sistemsel bir arıza oluşması durumunda, bize ulaştığınızda online bağlantı ile bize yetki verdiğinizde bilgisayarınıza bağlanarak destek amacı ile size yardımcı olmak için bağlantı sağlarız. Bağlantı izninin açılıp kapatılmasını siz yönetirsiniz. Gizlilik politikası ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Veri güvenliği ve gizliliği konusu web ve bulut tabanlı hizmet veren bir firma olarak üzerinde önemle durduğumuz bir konu. Veri depolama ve yedekleme ile sunucuların güvenlik ve konfigürasyon hizmetleri için Türk Telekom ve Turhost ile çalışıyoruz. Türk Telekom en yüksek güvenlik standartlarında en yeni teknoloji ile hizmet veren bir firmadır.Teknik alt yapı ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Olası teknik problemlere karşı verilerinizin günlük yedeklemesi yapılıyor ve bu yedekler 30 gün boyunca saklanıyor. Verileriniz bulut tabanlı bir ortamda tutulduğu için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda uygulama üzerine kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişebiliyorsunuz. Daha detaylı bilgi için kullanım kılavuzu makalemize göz atabilirsiniz.

Evobulut’a girmiş olduğunuz veriler Türk Telekom ve Turhost’dan aldığımız hizmet çerçevesinde sunucularda 30 gün boyunca depolanıyor ve her gün yedekleniyor. Kendiniz de verilerinizi yedeklemek isterseniz bütün verilerinizi ilgili bölümlerin altından excel formatında dışarı aktararak bilgisayarınızda veya harici bir hard diskte verilerinizin bir kopyasını saklayabilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları