Hasta takip kayıtlarınız her zaman yanınızda

Sağlık Bulut muayenehanenizdeki randevuları, gelen hastaların takibi, hastalara yapılan işlemleri, hastaya verdiğiniz raporları, hastaların finansal işlemlerini, muayenehane kasalarını her zaman ve her cihazınızdan yapabilmenizi sağlayan Muayenehane yönetim yazılımı ve programıdır.

doktor her yerden çalış

Muayenehaneniz sürekli yanınızda!

Sağlık Bulutun bulut yapısı sayesinde muayenehanenize, raporlarınıza, randevularınıza, dosyalarınıza, hasta bilgilerinize, hastalarınıza yapılan işlemlere akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan bağlanabilir, kontrol edebilir ve müdahale edebilirsiniz.

Dosyalarınızı dijitalleştirin.

Muayenehanenizdeki veya sağlık kuruluşunuzdaki hasta dosyalarınızı, ölçüm sonuçlarınızı, hasta raporlarınızı, röntgenleri, filmleri ve tüm evraklarınızı dijitaleştirebilirsiniz. Böylelikle dosya aramadan dosyanız ile ilgili tüm bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

dijital hasta dosyası takibi
doktor randevu

Randevularınızı yönetin!

Muayenehanenizdeki veya sağlık kuruluşunuzdaki birimlerin, doktorların randevularını organize ederek tablet veya telefonunuzdan anında erişebilir. Müsait olmadığınız günleri telefonunuzdan kapatarak randevu saatlerinizi etkin yönetebilirsiniz.

Birlikte çalışın.

Muayenehanenizdeki veya sağlık kuruluşunuzdaki doktorlarınız ve çalışanlarınız ile birlikte aynı dosyaların, dokümanların, evrakların üzerinde beraber çalışabilir, işlemler yapabilirsiniz.

Muayenehane takip

Müşterilerimizin Değerli Yorumları