Sorunsuz Pazaryeri Entegrasyonu ile Kontrolü Elinize Alın !

Evobulut pazaryeri entegrasyonu ile N11, Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor ve kendi e-ticaret mağazanızdaki siparişlerinizi, faturalarınızı, stoklarınızı, satışlarınızı, satış fiyatlarınızı tek bir program ile hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

pazaryeri entegrasyonu

Tüm pazaryeri mağazalarınızı tek bir program ile takip edin !

Pazaryeri Entegrasyonu ile tüm e-ticaret mağazalarınıza gelen siparişleri Evobulut otomatik olarak aktarır. Tüm siparişlerinizi tek bir panelden yöneterek zamandan kazanırsınız.

Ürünlerinizin fiyatları ve stok miktarları değiştiğinde tek bir program ile tüm mağazalarınızı otomatik güncelleyebilirsiniz.

N11 entegrasyonu

N11 Pazaryeri Entegrasyonu

N11 entegrasyonu sayesinde, N11 mağazanıza gelen tüm siparişlerinizi otomatik olarak alıp tek bir tuş ile faturalarını oluşturabilirsiniz.

Evobulut üzerindeki ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini otomatik olarak N11 mağazanıza gönderebilirsiniz.

N11 den gelen siparişinizdeki kampanya kodunu otomatik olarak E-fatura ve E-arşiv faturalarınız da barkod olarak basabilirsiniz.

Trendyol entegrasyonu

Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol entegrasyonu sayesinde, Trendyol mağazanıza gelen tüm siparişlerinizi otomatik olarak alabilirsiniz. Tek bir tuş ile faturalarınızı e-fatura olarak gönderebilirsiniz.

Evobulut üzerindeki ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini otomatik olarak Trendyol mağazanıza gönderebilirsiniz.

Trendyol'dan gelen siparişinizdeki takip kodunu otomatik olarak E-fatura ve E-arşiv faturalarınız da barkod olarak çıktı alabilirsiniz.

Hepsibura entegrasyonu

Hepsi burada Pazaryeri Entegrasyonu

Hepsiburada entegrasyonu sayesinde, Hepsiburada mağazanıza gelen siparişlerinizi otomatik olarak toplu bir şekilde onaylayabilirsiniz.

Evobulut üzerindeki ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini otomatik olarak Hepsiburada mağazanıza gönderebilirsiniz.

Hepsiburada'dan gelen siparişinizdeki takip kodunu otomatik olarak E-fatura ve E-arşiv faturalarınızda barkod olarak basabilirsiniz.

E-ticaret entegrasyonu

e-Ticaret Pazaryeri Entegrasyonu

e-Ticaret entegrasyonu sayesinde, e-ticaret mağazanıza gelen siparişlerinizi, Evobulut APİ si ile otomatik olarak sipariş modülüne aktarabilirsiniz.

Evobulut üzerindeki ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini Evobulut Api ile çekerek e-ticaret mağazanızda otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

E-ticaret mağazanızdan gelen siparişlerinizi Evobulut Api ile otomatik fatura modülüne aktarabilirsiniz.

ideasoft e-ticaret entegrasyonu

ideasoft E-ticaret Entegrasyonu

İdeasoft e-ticaret entegrasyonu sayesinde, İdeasoft altyapısındaki web sitenize gelen siparişlerinizi otomatik olarak toplu bir şekilde onaylayabilirsiniz.

Evobulut içindeki ürünlerinizi adı,kodu,fiyat, kategori, ürün resmi, marka, açıklama vb. bilgilerini toplu bir şekilde İdeasoft e-ticaret sitenize gönderebilirsiniz.

Evobulut üzerindeki ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini otomatik olarak İdeasoft e-ticaret sitenize gönderebilirsiniz.

Ticimax E-ticaret entegrasyonu

Ticimax Pazaryeri Entegrasyonu

Ticimax e-ticaret entegrasyonu sayesinde, Ticimax altyapısındaki web sitenize gelen siparişlerinizi otomatik olarak toplu bir şekilde onaylayabilirsiniz.

Evobulut içindeki ürünlerinizi adı,kodu,fiyat, kategori, ürün resmi, marka, açıklama vb. bilgilerini toplu bir şekilde Ticimax e-ticaret sitenize gönderebilirsiniz.

Evobulut üzerindeki ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini otomatik olarak Ticimax e-ticaret sitenize gönderebilirsiniz.

woo commerce e-ticaret entegrasyonu

WooCommerce E-ticaret Entegrasyonu

WooCommerce e-ticaret entegrasyonu sayesinde, WooCommercee altyapısındaki web sitenize gelen siparişlerinizi otomatik olarak toplu bir şekilde onaylayabilirsiniz.

Evobulut içindeki ürünlerinizi adı,kodu,fiyat, kategori, ürün resmi, marka, açıklama vb. bilgilerini toplu bir şekilde WooCommerce e-ticaret sitenize gönderebilirsiniz.

Evobulut üzerindeki ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini otomatik olarak WooCommerce e-ticaret sitenize gönderebilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonu Özellikleri ve Yetenekleri

Stoklarınızı kontrol altına alın!

Hızlı fiyat güncelleme özelliğimiz ile stoklarınızın satış fiyatlarını tek bir tıkla değiştirebilir ve tüm mağazalarınıza otomatik aktarabilirsiniz. Her zaman karlı satış yapabilirsiniz.

Siparişlerinizi Tek Tuş ile Onaylayın

Tüm mağazalarınızdan gelen siparişlerinizi tek seferde toplu olarak hızlı bir şekilde onaylayabilirsiniz.

Faturalarınızı tek tuşla gönderin ve yazdırın!

Mağazalarınızdan gelen tüm siparişlerinizi tek tıkla e-fatura olarak gönderebilir, toplu bir şekilde çıktı alabilirsiniz.

Sürekli Raporlayın

Siparişlerinizi, faturalarınızı, kârlılığınızı sürekli raporlayarak satış performansınızı artırın.

Pazaryeri ve e-ticaret Entegrasyonu ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Pazaryeri Entegrasyonu mağazalarınızdaki ürünlerin stok miktarı, stok fiyatı ve siparişlerinizi ön muhasebe veya muhasebe programıza aktarmanıza sağlayan bir bağlantı şeklidir. Pazaryeri entegrasyonu sayesinde pazaryeri panellerine girmenize gerek kalmadan ön muhasebe programınız ile tüm süreçi kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Evobulut Ön Muhasebe veya Satış Bulut ürünleri ile Pazaryeri Entegrasyonu tam entegre bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede firmanızda yapmış olduğunuz satışlar sebebi ile stok miktarlarınızı otomatik olarak tüm mağazalarınızda güncelleyebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları