E-irsaliye Programı ve Yazılımı

evobulut ile e-irsaliyelerinizi tek tuş ile gönderin!

e-irsaliye, evobulut ürünleri ile entegre çalışan bir özelliktir. Hiç bir ara yazılıma veya modüle gerek kalmadan irsaliye modülü içerisinde oluşturduğunuz irsaliyenizi tek tuş ile müşterilerinize göndermenizi sağlayan, tedarikçilerinizden gelen e-irsaliyeleri de otomatik alış irsaliyesi olarak işlemenizi sağlayan e-irsaliye programı ve yazılımıdır.

e-irsaliye programı

Tek tuş ile e-irsaliye gönderin!

Hiç bir ara yazılıma ve modüle ihtiyaç duymadan irsaliye ekranından tek tuş ile irsaliye gönderimi sağlayabilirsiniz.

İrsaliye ulaştırma derdine son !

Siz irsaliyelerinizi gönderdikten sonra evobulut otomatik olarak müşterilere irsaliye bildirim maili atarak müşterilerin irsaliyelerinizi ne zaman, kaç kere açtıklarını ve gördüklerini otoamatik olarak izler. Sizde irsaliye modülünden tüm seyri izleyebilirsiniz.

e-irsaliye takibi
e-fatura ve e-arşiv fatura

Kargo, posta masraflarına son verin!

İrsaliyelerinizi tek tuş ile göndererek müşterilerinizin muhasabe, satınalma,depo vb. departmanlarının tümüne anında ulaştırabilirsiniz. Böylelikle irsaliyelerinizi posta, kargo, çıktı vb. yollar ile uğraşmadan ve masraf etmeden müşterilerinize ulaştırmanın keyfini yaşabilirsiniz.

İrsaliye saklama derdine son verin!

Evobulut ile irsaliyeleriniz dijital olarak saklanır. Kağıt irsaliyeleri saklama iş yükü ve maliyetinden kurtulabilirsiniz. Tüm e-irsaliyelerinize tek tuş ile dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

e-fatura ve e-arşiv fatura
e-fatura ve e-arşiv fatura

Çevreyi ve doğayı koruyun!

E-irsaliye ye geçerek kağıt tüketiminizi azaltın; doğayı korumaya yardımcı olabilirsiniz. Yazıcı , şerit, mürekkep,enerji kullanımı azaltarak da çevreyi koruyabilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları