e-İrsaliye Programı ve Yazılımı

Evobulut ile e-irsaliyelerinizi tek tuş ile gönderin!

e-İrsaliye, Evobulut ürünleri ile entegre çalışan bir özelliktir. Hiçbir ara yazılıma veya modüle gerek kalmadan irsaliye modülü içerisinde oluşturduğunuz irsaliyenizi tek tuş ile müşterilerinize göndermenizi sağlar. Aynı zamanda tedarikçilerinizden gelen e-irsaliyeleri de otomatik alış irsaliyesi olarak işlemenizi sağlayan e-irsaliye programı ve yazılımıdır.

e-irsaliye programı

Tek tuş ile e-irsaliye gönderin!

Hiçbir ara yazılıma ve modüle ihtiyaç duymadan irsaliye ekranından tek tuş ile irsaliye gönderimi sağlayabilirsiniz.

e-irsaliye takibi

İrsaliye ulaştırma derdine son !

Siz irsaliyelerinizi gönderdikten sonra Evobulut otomatik olarak müşterilere irsaliye bildirim maili gönderir. Müşterilerinizin irsaliyelerinizi ne zaman açtıklarını ve kaç kere görüntülediklerini otomatik olarak izler. Siz de irsaliye modülünden tüm hareketleri izleyebilirsiniz.

e-fatura ve e-arşiv fatura

Kargo, posta masraflarına son verin!

İrsaliyelerinizi tek tuş ile göndererek müşterilerinizin muhasabe, satın alma, depo vb. departmanlarının tümüne anında ulaştırabilirsiniz. Böylelikle irsaliyelerinizi posta, kargo, çıktı vb. yollar ile uğraşmadan ve masraf etmeden müşterilerinizin ilgili departmanlarına anında ulaştırmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

e-fatura ve e-arşiv fatura

İrsaliye saklama derdine son verin!

Evobulut ile irsaliyeleriniz dijital olarak güvenle saklanır. Kağıt irsaliyeleri saklama iş yükü ve maliyetinden kurtulursunuz. Tüm e-irsaliyelerinize tek tuş ile dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

e-fatura ve e-arşiv fatura

Çevreyi ve doğayı koruyun!

e-İrsaliyeye geçerek kağıt tüketiminizi azaltıp karbon ayak izinizi düşürün. Aynı zamanda yazıcı, şerit, mürekkep, enerji kullanımını azaltarak da çevreyi korumaya yardımcı olmuş olursunuz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları