Dava dosyalarınızı ve duruşmalarınızı daha pratik yönetin!

Avukat Bulut hukuk büronuzdaki iş süreçlerinizi, dava süreçlerinizi, dava dokümanlarınızı, randevularınızı, duruşmalarınızı, müvekkil takiplerinizi her yerden, her zaman ve her cihazınızdan yapabilmenizi sağlayan Dava takip programı ve hukuk programıdır.

avukatbulut, tüm cihazlarda çalışır

Hukuk programı ile Hukuk büronuz sürekli yanınızda!

Avukat Bulutun bulut yapısı sayesinde hukuk programınız ile hukuk büronuza, davalarınıza, randevularınıza, dosyalarınıza, müvekkil bilgilerinize, duruşma saatlerinize akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan bağlanabilirsiniz.

Dava programı ile Dosyalarınızı dijitalleştirin.

Avukat Bulut dava programı ile hukuk büronuzdaki dava dosyalarınızı, vekaletlerinizi, duruşma zabıtlarınızı, dilekçelerinizi ve tüm dosyalarınızı dijitalleştirebilirsiniz. Böylelikle dosya aramadan dosyanız ile ilgili tüm bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

avukatbulut dijital dava dosyası
avukatbulut, duruşma,duruşma takvimi

Duruşmalarınızı yönetin!

Avukat Bulut duruşma programı ile duruşma esnasında tablet veya telefonunuzdan dosyalarınıza anında erişebilir ve verilen yeni duruşma gününe müdahale ederek duruşmalarınızı aynı güne toplayabilirsiniz.

Müvekkil hesabınızı takip edin.

Müvekil takip programı ile müvekkil hesaplarınızı tek ekrandan izleyebilirsiniz. kolay kullanımı sayesinde tek ekranda tüm müvekkil hesap işlemlerinizi yapabilirsiniz.

avukatbulut hukuk bürosu elemanları
avukatbulut hukuk bürosu elemanları

Birlikte çalışın.

Hukuk büronuzdaki diğer avukatlarınız ve çalışanlarınız ile birlikte aynı dosyaların, dökümanların, dilekçelerin üzerinde çalışabilir, beyin fırtınası yapabilir ve davalarınıza etkin bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Mobil Uygulamamız ile hukuk büronuzu yanınızda taşıyın.

IOS, Android cihazlarına özel olarak geliştirilen mobil uygulamlarımız ile hukuk büronuzdaki tüm işlemlerden anlık bilgi sahibi olabilirsiniz. Duruşma defteri veya ajandası taşımadan duruşmalarınıza erişebilirsiniz.

avukatbulut hukuk bürosu mobil duruşma

Avukat Bulut u tercih eden Müşterilerimiz

Müşterilerimizin Değerli Yorumları