Evobulut ile hızlı ve etkili satışlar!

Satış Bulut firmanızdaki satış süreçlerini, satış potansiyelinden başlayarak Fırsat, Teklif, Sipariş, İrsaliye, Fatura aşamalarının tüm detaylarını her yerden, her zaman ve her cihazınızdan yapabilmenizi sağlayan Satış takip programı ve satış yazılımıdır.

Satış Bulut cihazlarda çalışın

Evobulut ile firmanız sürekli yanınızda!

EvoBulutun bulut yapısı sayesinde satış takip programınız ile fırsatlarınıza, tekliflerinize, faturalarınıza, müşteri bilgilerinize akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan bağlanabilirsiniz.

Satış Fırsatlarınızı Kaçırmayın!

Evo Bulut Satış takip programı ile satış fırsatınızın tüm aşamalarını, fırsat ile ilgili yapmış olduğunuz tüm akviteleri, teklifleri tek ekrandan yöneterek satış fırsatlarınızı hızla satışa dönüştürebilirsiniz.

Satış Bulut satış fırsatı
Satış Bulut, hızlı teklif

Tekliflerinizi hızlandırın!

Evobulut teklif programı ile müşterilerinize hızlı teklifler oluşturabilir ve tekliflerinizi hızlı bir şekilde mail olarak gönderebilirsiniz.

Siparişlerinizi takip edin.

Sipariş takip programı ile kazandığınız teklifleri tek bir tuş ile siparişe dönüştürebilir, ürün sevkiyatı yaptıkça kalan siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Satış Bulut hızlı sipariş
Satış Bulut hızlı ve kolay fatura

Kolay Fatura kesebilirsiniz.

Evobulut fatura programı ile satış fırsatınızı tek tuş ile faturaya dönüştürebilir ve müşterilerinize faturalarınızı ister kağıt ister e-fatura ile hızlı bir şekilde gönderebilirisiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları