Bulut Tabanlı Satış Programı ve Satış Takip Programı ile Hiç Bir Satışı Kaçırmayın !

Satış Bulut firmanızdaki satış süreçlerini, satış potansiyelinden başlayarak Fırsat, Teklif, Sipariş, İrsaliye, Fatura aşamalarının tüm detaylarını her yerden, her zaman ve her cihazınızdan yapabilmenizi sağlayan Satış takip programı ve satış yazılımıdır.

Satış Bulut cihazlarda çalışın

Her Cihazda Çalışan Satış Takip Programı

Satış Programının bulut yapısı sayesinde satış takip programınız ile fırsatlarınıza, tekliflerinize, siparişlerinize, faturalarınıza, müşteri bilgilerinize akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan bağlanabilirsiniz.

Satış Bulut satış fırsatı

Satış Fırsatlarınızı Kaçırmayın!

Satış Takip Programı ile satış fırsatınızın tüm aşamalarını,
fırsat ile ilgili yapmış olduğunuz müşteri akvitelerini,
personel görevlerini, satış tekliflerini
tek ekrandan yöneterek satış fırsatlarınızı hızla satışa dönüştürebilirsiniz.

Satış Bulut, hızlı teklif

Satış Tekliflerinizi Hızlandırın!

Satış teklif programı ile müşterilerinize hızlı teklifler oluşturabilir ve tekliflerinizi hızlı bir şekilde mail olarak gönderebilirsiniz.

Firmanıza özel dilediğiniz özellikte ve sayıda teklif şablonu oluşturabilirsiniz.

Satış Bulut sipariş takip

Siparişlerinizi Kolay ve Hızlı Takip Edin.

Sipariş takip programı ile kazandığınız teklifleri tek bir tuş ile siparişe dönüştürebilir, ürün sevkiyatı yaptıkça kalan siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

Satış Bulut hızlı ve kolay fatura

Hızlı ve Kolay Fatura Kesin !

Evobulut fatura modülü ile teklif, sipariş veya irsaliyenizi tek tuş ile faturaya dönüştürebilir, dilerseniz bir faturanıza birden çok sipariş veya irsaliye bağlayabilirsiniz.

Tüm faturalarınızı ister kağıt ister e-fatura ile hızlı bir şekilde ister tek tek isterseniz toplu bir şekilde gönderebilirisiniz.

Hemen Ücretsiz Satış Programını Deneyebilirsiniz !

Kredi Kartı bilgilerinizi girmeden ücretsiz başlayabilirsiniz.

Satış Programı ve Satış Takip Programı Modülleri

Satış Programı ve Satış Takip Programı ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Satış Programı ve Satış Takip Programı Müşterileriniz veya potansiyel müşterileriniz ile ilk temas anınızdan, fiyat teklifine, fiyat teklifinden siparişe, sipariş den sevkiyata, sevkiyattan faturaya, fatura dan da finans a kadar geçen tüm aşamaların satış programı ile kayıt altına alınarak tüm bu akışın hızlı ve kolay bir şekilde raporlanabilesidir.

Satış programının ürettiğiniz veya satınalarak satışını yaptığınız ürünler ile ilgili tüm bilgilere (stok, fiyat, müşteri son satış fiyatı vb.) anında ulaşarak müşteriye hızlı bir şekilde fiyat teklifi verebilmeyi sağlamaladır.

* Satış Bulut Satış Programı ile; Potansiyel müşterilerinizi, satış fırsatlarınızı, fiyat tekliflerinizi, müşteri detaylı bilgilerinizi, satışlarınız ile bağlantılı görevlerinizi, müşteri ile yapmış olduğunuz (telefon, mail, ziyaret vb.) iletişimlerinizi detaylı bir şekilde takip edebilirisiniz.

* Müşterilerinize hızlı bir şekilde teklif oluşturarak, anında teklif maili atabilirsiniz.

* Firmanıza özel bir teklif şablonu ile kurumsal teklifler oluşturarak satış şansınızı artırabilirsiniz.

* Tekliflerinizi oluştururken ürünlerinizin son alış fiyatı, son teklif fiyatı, son satış fiyatı bilgilerine hızlı bir şekilde erişerek en doğru fiyatı verebilirsiniz.

* Teklifiniz olumlu değerlendirildikten sonra teklifinizi, tek bir tuş ile sipariş, irsaliye ve faturaya dönüştürebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları