Kolay ve Hatasız Finansal E-Mutabakat Çözümü

Evobulut'un E-Mutabakat özelliği ile mutabakat süreçlerinizi zahmetsizce yönetin ve hataları ortadan kaldırın. Otomatik mutabakat işlemleri sayesinde zaman kazanırken, finansal kayıtlarınızın doğruluğunu güvence altına alın. E-Mutabakat ile tüm mutabakat işlemleriniz tek bir platformda toplanır, manuel hatalar minimize edilir ve işletmenizin verimliliği artar. Kullanıcı dostu arayüzümüz ile e-mutabakat işlemleriniz artık çok daha kolay!

bulut tabanlı mutabakat

Her Cihazda Çalışan Mutabakat

Mutabakat modülünün bulut yapısı sayesinde yaptığınız mutabakatlarınıza akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac inizden internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.

akıllı hesap takibi

Online Mutabakat

Carileriniz ile istediğiniz dönemde e-mutabakat oluşturarak tek bir tuş ile e-posta gönderimi sağlayabilirsiniz. Müşterileriniz tek bir tuşla mutbakatınızı kabul ve red edebilir. Sonuç otomatik olarak size bildirilir.

Hatasız mutabakat işlemleri

Hatasız Mutabakat Çözümü

Carilerinize mutabakatınız oluşturup gönderdikten sonra kaşe, imza vb prosedürler ile mutabakat zaman kayıplarının ve hataların önüne geçerek finansal süreçlerinizi hızlandırabilirisiniz.

Cari Hesap Mutabakatı

Cari Hesap Mutabakatı

Cari hesaplarınızla dilediğiniz tarih itibari ile mutabakat oluşturarak tek bir tuşla carilerinize e-posta ile mutabakatınızı gönderebilirsiniz.

Hatasız banka işlemleri

Uygun Fiyatlı Mutabakat

Mutabakat için ayrı bir paket ücreti ödemenize gerek kalmadan toplu e-posta kontörünüz ile kullanabilirsiniz. Bu sayede çok uygun fiyata carileriniz ile mutabakat yapabilirsiniz.

E Mutabakat Avantajları Nelerdir ?

Hızlı Cari Hesap Mutabakatı !

Saniyeler içerisinde cari hesaplarınıza dilediğiniz tarihtedeki bakiyesine göre cari hesap mutabakatı gönderebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kullanım !

Hızlı ve kolay arayüzlerimiz ile mutabakat işlemlerinizi tek ekrandan yönetmek çok kolay !

Profesyonel Destek

Mutabakat yaparken ve yaptıktan sonra tüm süreçler ile ilgili, takıldığınız her noktada 0 850 420 1 300 den destek hattımıza ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Destek

Tüm sorularınız için evobulut içerisinde bulunan destek modülümüz ile destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz.

E-Mutabakat ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Evobulut e-mutabakat modülü ile cari hesaplarınız ile dilediğiniz tarihte tek bir tuş ile online mutabakat yapabilirsiniz. Evobulut müşterilerinize otomatik bir mail yolu ile mutabakatları bildirir. Müşteriniz gelen maili tıklayarak mutabakatı kabul ve red etmesi yeterli olacaktır.

Evobulut ile mutabakat yapmak çok kolay! Evobulut hesabınıza giriş yaptıktan sonra "Finans Yönetimi" > "E-mutabakat" sayfamıza giriyoruz. Mutabakat yapmak istediğimiz carileri bakiyesine göre seçerek tek bir tuş ile mutabakat gönderimi yapabiliyoruz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları