Bulut Tabanlı CRM Programı ve Müşteri Takip Programı ile müşteri ilişkilerinizi kolaylıkla takip edin!

CRM Bulut, müşterileriniz ile yapmış olduğunuz satış potansiyeli, satış fırsatı, teklif süreçlerini ve bu süreçleri yönetirken müşteriler ile yapılan (telefon, mail, faks, müşteri ziyareti vb. ) tüm iletişimi, personel görevlerinizi, müşteri finans işlemlerinizi, dokümanlarınızı, randevularınızı, her yerden, her zaman ve her cihazınızdan yönetebilmenizi sağlayan Bulut Tabanlı CRM Yazılımı ve Müşteri Takip Programıdır.

bulut crm programı

Firmanız sürekli yanınızda!

CRM Programının bulut yapısı sayesinde potansiyel, fırsat, teklif, görev, e-posta, gelen giden arama, randevu, doküman ve müşteri bilgilerinize akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdan internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.

Firmanızı dijitalleştirin.

Firmanızdaki tekliflerinizi, sözleşmelerinizi, evraklarınızı ve tüm dosyalarınızı dijitalleştirebilirsiniz. Böylelikle tüm dokümanlarınıza her zaman ve her yerden erişebilirsiniz.

crm programı
guvenli bulut programı

Virüslerden korkmayın!

İş yerinizdeki bilgisayarlara virüs bulaşması, bilgisayarların bozulması, teknik sorunlar ile uğraşmak zorunda kalmadan sadece işinize odaklanın.Crm Programı sayesinde müşteri veri tabanınız hep güvende.

Görevlerizi yönetin!

CRM Bulut ile firmanızdaki personellerinize görevler atayabilir ve personellerin görevleri yapıp yapmadıklarına göre bildirim, e-posta ve sms ile otomatik bilgilendirilirsiniz.

crm programı görev takvimi
crm programı birlikte çalışmak

Birlikte çalışın.

Firmanızdaki çalışanlarınız ile birlikte satış potansiyelleri, satış fırsatları, teklifler, siparişler, dokümanlar ve görevlerin üzerinde çalışabilir, sağlıklı bilgi akışı sayesinde hep birlikte doğru kararlar verebilirsiniz.

Crm Programı ve Müşteri Takip Programı ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Crm Programı ve Müşteri Takip Programı Müşterileriniz veya potansiyel müşterileriniz ile çalışanlarınızın iletişime veya etkileşime geçtikleri her durumun kayıt altına alınarak sağlıklı bir müşteri veri tabanının oluşturulmasıdır. Bu sayede çalışanlar yetki seviyelerine bağlı olarak müşteri ile iletişime geçtiklerinde daha önceki bilgilerden yola çıkarak en doğru iletişimin sağlanması hedeflenmektedir.

Çalışanlarınız değiştiğinde crm programı sayesinde geçmişteki tüm iletişim ve etkileşim kayıt altında olacağı için yeni çalışanların satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri bilgi seviyesi artmış olacaktır.

* Crm Bulut Crm Programı ile; Potansiyel müşterilerinizi, satış fırsatlarınızı, fiyat tekliflerinizi, müşteri detaylı bilgilerinizi, satışlarınız ile bağlantılı görevlerinizi, müşteri ile yapmış olduğunuz (telefon, mail, ziyaret vb.) iletişimlerinizi detaylı bir şekilde takip edebilirisiniz.

* Müşterilerinize hızlı bir şekilde teklif oluşturarak, anında teklif maili atabilirsiniz.

* Firmanıza özel bir teklif şablonu ile kurumsal teklifler oluşturarak satış şansınızı artırabilirsiniz.

* Tekliflerinizi oluştururken ürünlerinizi son alış fiyatı, son teklif fiyatı, son satış fiyatı bilgilerine hızlı bir şekilde erişerek en doğru fiyatı verebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları