Müşteri Takip Programı ile Müşterilerinizi Kolay Takip Edin!

Evobulut müşteri takip programı ile müşterilerinizin iletişim bilgilerini, adres bilgilerini, özel günlerini, banka hesaplarını, dökümanlarını ekleyerek tüm bu bilgilerine göre arama yapabilir raporlar alabilirsiniz.

her cihazda çalışan müşteri takip programı

Her Cihazda Çalışan Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Yazılımının bulut yapısı sayesinde potansiyel müşterilerinize, satış fırsatlarınıza, tekliflerinize, gelen-giden arama, mail bilgilerinize akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac inizden internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.

bulut tabanlı müşteri takip programı

Bulut Tabanlı Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programının bulut alt yapısı sayesinde sunucu, kurulum, lisans, güvenlik vb. yatırımları yapmanıza gerek kalmadan internetin olduğu her yerden müşteri takip programınıza erişebilirsiniz.

Bulut alt yapımız sayesinde yedekleme, yedekleri koruma vb. süreçleri düşünmenize gerek kalmadan sadece işinize odaklanabilirsiniz.

Etkin müşteri takip programı

Etkin Müşteri Takip Sistemi

Müşteri Takip Yazılımının modüler yapısı sayesinde kendinize özel alanlarınızı oluşturarak müşterilerinizi detaylı bir şekilde kayıt edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Müşteri Takip Programı Özellikleri

Müşterilerinizi Tanıyın !

Müşterilerinizi dilediğiniz gibi kategorize ederebilirsiniz. Tuttuğu takım, sevdiği renk, hoşlandığı müzik türü vb. Müşteriniz ile ilgili almak istediğiniz özel bilgileri kendiniz ekleyebilirsiniz. Beden ölçüsü, Boyu, Kilosu vb.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Müşterilerinizin tüm bilgilerine, dokümanlarına tek bir tuşla ulaşarak zaman kazanbilirsiniz.

İletişimi Yönetin

Kullanıcılarınızın müşterileriniz ile yaptıkları tüm telefon görüşmelerini kayıt altına alarak etkili bir müşteri ilişkileri sağlayabilirsiniz.

E-posta ile Etkin İletişim

Tüm çalışanlarınızın müşteriler ile yaptığı e-mail iletişimi tek noktadan yönetebilirsiniz. Bu sayede personelleriniz işten ayrılsa bile e-mail listesini götürme veya istenmeyen mailleri müşterilere gönderme gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

Kişiselleştirin !

Müşterileriniz ile ilgili takip etmek istediğiniz bir alanlı bulamadığınızda kendi alanlarınızı oluşturabilir, bu alanlara göre koşullar oluşturabilir ve raporlamalar alabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Müşterilerinizin tüm bilgilerine, dokümanlarına tek bir tuşla ulaşarak zaman kazanbilirsiniz.

Müşteri Takip Programı ile Neler Yapabilirim ?

  • Müşterileriniz özel günlerinde (doğum günü, evlilik yıldonümü vb.) sms veya e-posta ile tebrik ve kutlamalar yapabiliriniz.

  • Müşteriniz ile olan tüm iletişimi (telefon, faks, e-posta, müşteri ziyareti ) tek noktadan yöneterek müşteriniz ile olan ilişkilerinizi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

  • Müşterinizin dijital dökümanlara (teklif, sipariş, sözleşme vb.) anında ulaşarak zaman kazanabilirsiniz.

  • Evde, yolda, tatilde, müşteri bilgisine ihtiyaç duyduğunuzda anında bilgilerinize erişebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları