Taksitli Satışlarınızı Her Yerden Takip Edin !

Evobulut Taksitli Satış Programı ile yapmış olduğunuz satışlarınızı tek tuş ile müşteri ödeme planına göre taksitlendirebilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık olarak gelecek taksit toplamlarınızı raporlayabilirsiniz. Nakit, banka havalesi ve kredi kartı ile taksitlerinizi tahsil edebilirsiniz.

muhasebe yazılımı

Tek tuş ile tüm satışlarınızı taksitlendirin !

Taksit takip programı ile tüm satış faturalarınızı, satış fişlerinizi müşterinizin ödeme durumuna göre taksitlendirebilirsiniz.

Muhasebe programı

Her yerden taksitlerinizin tahsilatını yapın!

Telefon, tablet, bilgisayar veya Mac'inizden taksitli satışlarınızı görebilir ve tahsil edebilirsiniz. Taksit tahsilatlarınızı nakit, banka havalesi veya kredi kartından tahsil edebilirsiniz.

taksit programı raporu

Günlük, haftalık veya aylık taksit raporlarınıza ulaşın!

Taksitli satış programı sayesinde tek tuş ile taksit raporlarına ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz periyotta geciken taksitlerinize ulaşarak müşterilerinize geri bildirimde bulunabilirsiniz.

muhasebe programı e-defter

Geciken taksitleri otomatik sms ile bilgilendirin!

Taksitli satış programı ile gecikmiş taksitleriniz için sms oluşturarak müşterilerinize toplu bir şekilde sms veya mail bildirimi gönderebilirsiniz.

Nakit Akış raporu

Gelecek Taksitlerinizi Nakit Akış Raporunda İzleyin!

Taksitli satış programı sayesinde yapılan tüm taksitleriniz otomatik nakit akış raporuna yansır. Gelecek ile ilgili nakit akışınızı sağlıklı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları