Kolay ön muhasebe programı

Firmanızdaki muhasebe süreçlerini kolaylıkla kontrol edin!

Evobulut ön muhasebe paketi ile firmanızdaki müşteri takibi, teklif takibi, stok takibi, finans takibi ve fatura süreçlerinizi her zaman ve her cihazınızdan yapabilmenizi sağlayan CRM yazılımıdır.

layout styles

Firmanız sürekli yanınızda!

Evobulutun bulut yapısı sayesinde müşterilerinize, stoklarınıza, tekliflerinize, dokümanlarınıza, finansal durumunuza ve raporlarınıza akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan bağlanabilir, kontrol edebilir ve müdahale edebilirsiniz.

Dosyalarınızı dijitalleştirin.

Firmanızdaki teklif dokümanlarınızı, faturalarınızı ve tüm evraklarınızı dijitaleştirebilirsiniz. Böylelikle dosya aramadan işiniz ile ilgili tüm bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

style switcher
duruşma,duruşma takvimi

Ön muhasebenizi daha kolay yönetin!

Firmanızın ön muhasebe süreçlerini kağıt kaleme ihtiyaç duymadan evobulut ile kolaylıkla takip edebilirsiniz. Faturalarınız işleyebilir cariyi borçlandırabilir, tahsilatları işlerbilir ve finansal raporlarınızı anında çıkarabilirsiniz.

Birlikte çalışın.

İş yerinizdeki tüm çalışanlarınız ile birlikte aynı dosyaların, dokümanların, evrakların üzerinde beraber çalışabilir, işlemler yapabilir satış süreçleriniz maksimum performans ile yönetebilirsiniz.

style switcher