Firmanızdaki ön muhasebe süreçlerini kolaylıkla kontrol edin!

Evobulut ön muhasebe programı ile firmanızdaki müşteri takibi, cari takibi, teklif takibi, stok takibi, finans takibi ve faturalarınızı, borç ve alacaklarınızı her zaman ve her cihazınızdan yapabilmenizi sağlayan ön muhasebe programı ve yazılımıdır.

muhasebe,ön muhasebe

Ön muhasebenizi daha kolay yönetin!

Firmanızın ön muhasebe süreçlerini kağıt, kalem veya excele ihtiyaç duymadan evobulut ile kolaylıkla takip edebilirsiniz. Faturalarınızı oluşturabilir, cari ve müşterilerinizin borç-alacak takibini yapabilir, tahsilatlarınızı ve ödemelerinizi takip edebilirsiniz. Tüm bu işlemlerin raporlarınıza anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Firmanız sürekli yanınızda!

Evobulutun bulut yapısı sayesinde müşterilerinize, stoklarınıza, faturalarınıza, tekliflerinize, dokümanlarınıza, finansal durumunuza ve raporlarınıza akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan bağlanabilir, kontrol edebilir ve müdahale edebilirsiniz.

layout styles
style switcher

Dosyalarınızı dijitalleştirin.

Firmanızdaki teklif dokümanlarınızı, faturalarınızı ve tüm evraklarınızı dijitaleştirebilirsiniz. Böylelikle dosya aramadan işiniz ile ilgili tüm bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Birlikte çalışın.

İş yerinizdeki tüm çalışanlarınız ile birlikte aynı dosyaların, dokümanların, evrakların üzerinde beraber çalışabilir, işlemler yapabilir satış süreçleriniz maksimum performans ile yönetebilirsiniz.

style switcher

Müşterilerimizin Değerli Yorumları