Bulut Tabanlı Ön Muhasebe Programı
ile firmanızı hızlı ve kolay kontrol edin!

Evobulut Ön Muhasebe Yazılımı ile müşteri takibi, cari takibi, teklif takibi, stok takibi, fatura takibi, finans takibi, borç ve alacaklarınızın takibi, gelir ve giderlerinizin takibini her zaman ve her cihazınızdan kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

bulut tabanlı ön muhasebe programı

Her Cihazda Çalışan Ön Muhasebe Programı

Ön Muhasebe Yazılımının bulut yapısı sayesinde cari borç alacak takibi, fiyat teklifi, satış faturası, alış faturası, doküman ve müşteri bilgilerinize akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac'inizden internetin olduğu her yerde erişebilirsiniz.

Kolay ön muhasebe programı, online ön muhasebe programı

Kullanması Kolay Ön Muhasebe Programı !

Evobulut ön muhasebe yönetimi modüler yapısı sayesinde bir ekranı öğrendiğinizde programın genelini basit bir şekilde kullanabilirsiniz. Basit Önmuhasebe programı sayesinde personele bağımlı kalmadan dilediğiniz personeliniz ile ön muhasebe sürecinizi yönetebilirsiniz.

hızlı ön muhasebe programı

Hızlı Ön Muhasebe Yönetimi

Evobulut ön muhasebe yazılımı ile on binlerce stok, müşteri ve faturanızı hiç bir devir işlemi yapmadan ilk günkü hızında kullanmaya devam edebilirsiniz.

Evobulut hızlı veri girişi sayesinde elinizi klavyeden kaldırmadan, fare kullanmadan teklif ve faturalarınızı hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bu sayede bir günde yüzlerce faturayı hızlı bir şekilde müşterilerinize gönderebilirsiniz.

bulut tabanlı ön muhasebe programı

Bulut Tabanlı Ön Muhasebe Programı

Ön Muhasebe yazılımının bulut alt yapısı sayesinde sunucu, kurulum, lisans, güvenlik vb. yatırımları yapmanıza gerek kalmadan internetin olduğu her yerden Ön muhasebe sisteminize erişebilirsiniz.

Bulut alt yapımız sayesinde yedekleme, yedekleri koruma vb. süreçleri düşünmenize gerek kalmadan sadece işinize odaklanabilirsiniz.

Güvenli ön muhasebe programı

Güvenli Ön Muhasebe Programı

Finansal verilerini güvenli bir şekilde saklayarak veri güvenliğinizi sağlar ve finansal işlemlerinizin güvenliğini sağlarız. Siz sadece işinize odaklanabilirsiniz.

ön muhasebe programı excel aktarımı

Hızlı ve Kolay Başlangıç !

Excel veri aktarımı sayesinde eski programınızdaki veya excellerinizdeki müşteri, cari, stok, fatura bilgilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde aktararak evobulut u hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz ön muhasebe programı

Otomatik Muhasebe Aktarımı

Muhasebeciniz veya mali müşavirinizin kullandığı programa Luca,Zirve vb. gelen, giden tüm e-faturalarınızı, banka ve kasa hareketlerinizi otomatik olarak aktararak muhasebeci, mali müşaviriniz ile aranızdaki işlemleri hızlı ve hatasız yönetebilirsiniz.

ön muhasebe programı excel aktarımı

Hesap Ekstresi Paylaşımı !

Müşterilerinize tek bir tuş ile kendisinie özel bir link oluşturarak cari hesap ektresnini paylaşabilirsiniz. Müşterileriniz diledikleri zaman ekstrelerine ulaşabilirler.

Ön Muhasebe Programı Özellikleri

Ürün Fiyatlarınızı Takip Edin !

Müşterilerinize teklif verirken veya satış yaparken tüm fiyat bilgilerine (alış, satış, son satış vb.) tek tuş ile ulaşabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Hızlı ve kolay arayüzlerimiz ile yüzlerce satırlık teklif ve fatura oluşturmak çok kolay !

Hızlı Fiyat - Bilgi Değişikliği !

Stok, ürün ve müşterilerinizin tüm bilgilerini tek bir ekrandan hızlı ve kolay bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

Kolay Stok Takibi

Stok envanterinize, stok hareketlerinize, stok depo durumlarınıza hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sınırsız Depo

Stok takibinizi en doğru biçimde yapabilmek için firmanızdaki tüm depolarınızı oluşturarak stok çıkışlarını ve transferlerini takip edebilirsiniz.

Kolay Cari Takibi

Carileriniz borç-alacak durumunu, cari hesap hareketlerini kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Excel ile Fiyat Güncelleyin !

Tedarikçilerinizden gelen excel fiyat listelerinizi yükleyerek fiyatlarınızı hızlı ve hatasız güncelleyebilirsiniz.

Risk Limiti Takibi

Müşterilerinize açık hesap, çek, senet risk limtilerini girebilir, satış esnasında isterseniz risk uyarısı verebilir isterseniz de işlemi durdurabilirsiniz.

Kolay Pdf Hesap Ekstresi Hazırlama !

Müşterileri hesap ekstrelerinizi word, excel vb. programları kullanmanıza ihtiyaç kalmadan pdf formatında müşterilerinize tek bir tuş ile e-posta gönderebilirsiniz.

Online Ön Muhasebe Yönetimi

Evobulut un bulut ve web tabanlı yapısı sayesinde tüm cihazlarınız ile online ön muhasebenizi yönetebilir, her yerden ve her cihazdan erişebilirsiniz.

Müşteri Hesap Paylaşımı

Müşterilerinizin hesap ekstrelerini sürekli mail göndermek yerine her müşteriye özel değişmeyen bir link oluşturarak gönderin. Müşterileriniz istediği zaman, istediği cihazdan güncel hesap ekstresine ulaşabilir.

Tahsilatlarınızı Hızlandırın !

Müşterilerinizi borç bakiyelerini haftanın veya ayın belli günlerinde otomatik olarak mail atabiliriz. Bu sayede tahsilat sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Online Destek

Müşteri tanımlarken, yeni bir stok kartı açarken veya fatura oluştururken takıldığınız her noktada 0 850 420 1 300 den destek hattımıza ulaşabilirsiniz.

Ticket Desteği

Tüm sorularınız için evobulut içerisinde bulunan destek modülümüz ile destek talebi oluşturarak hızlı bir şekilde geri dönüş alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Ön Muhasebe Programını Deneyebilirsiniz !

Kredi Kartı bilgilerinizi girmeden ücretsiz başlayabilirsiniz.

Ön Muhasebe Yönetimi Modülleri

Ön Muhasebe Programına İlave Edebileceğiniz Modüller

Ön Muhasebe Programı ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Firmanızın ticari faliyetlerinin temelini oluşturan stok, cari, fatura işlemlerini ve finansal işlemlerinizin temelini oluşturan kasa, banka, çek-senet işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde kayıt altına almanızı sağlayan program ve yazılımdır.

Ön muhasebe yazılımı sayesinde excel, ajanda vb. araçlara ihtiyacınız olmadan düzenli bir şekilde faturalarınızı, borç-alacağınızı, firmanızın gelir ve giderini takip ederek işletmenizi kontrol edebilirsiniz.

Rekabetin giderek büyüdüğü sektörlerde İşletmeler için gelir-gider dengesi, ödeme-tahsilat dengesi sürekli takip edilmesi gereken göstergeler arasında yer almaktadır.Bu göstergelere hızlı, kolay ve her yerden erişebilmek işletme sahipleri ve ön muhasebe çalışanları için çok büyük önem taşımaktadır.

* Müşterilerinizin ve tedarikçilerinizin cari hesap takibini kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

* Müşterilerinize hızlı bir şekilde teklif oluşturarak, ön muhasebe programı üzerinden teklif maili atabilirsiniz.

* Teklifinizi tek tuş ile satış faturasına dönüştürerek müşterilerinize normal fatura veya e-fatura gönderebilirsiniz.

* Tekliflerinizi veya faturalarınızı oluştururken ürünlerinizin son alış fiyatı, son teklif fiyatı, son satış fiyatı, stok maliyeti bilgilerine hızlı bir şekilde erişerek en doğru fiyat ile satış yapabilirsiniz.

* Tekliflerinizi veya faturalarınızı oluştururken stok maliyeti, son alış fiyatı, ortalama maliyet bilgilerini göre anlık olarak karlılığınızı izleyebilirsiniz. Zararına satışı engelleyebilirsiniz.

* Firmanızın satışını yaptığı stoklarınızın stok miktarlarını, maliyetlerini, karlılık durumlarını depo bazlı stok miktarlarını takip edebilirsiniz.

* Firmanızdaki stok ve cari takibini hızlı, kolay ve hatasız takip ederek işinize odaklanabilirsiniz.

* Ürünlerinizin stok miktarlarını, satış anındaki karlılık durumunu takip ederek ürünlerinizi en doğru fiyata ve karlı satabilirsiniz.

* Müşterilerinizin hanigi ürünleri, hangi fiyatlardan, hangi zaman aralıklarında aldığı ile ilgili bilgi sahibi olarak en karlı ürünleri belirleyebilirsiniz.

* Firmanızın Gelir Gider analizinizi yaparak kar zarar durumunuzu sürekli kontrol altında tutabilirsiniz.

* Nakit akışınızı sürekli izlerek nakitinizin kritik seviyeye ulaşacağı noktaları gözlemleyebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları