Kolay ön muhasebe programı ve yazılımı

Firmanızdaki muhasebe süreçlerini kolaylıkla kontrol edin!

Evobulut ön muhasebe paketi ile firmanızdaki müşteri takibi, teklif takibi, stok takibi, finans takibi ve fatura süreçlerinizi her zaman ve her cihazınızdan yapabilmenizi sağlayan ön muhasebe programı ve yazılımıdır.

muhasebe,ön muhasebe

Ön muhasebenizi daha kolay yönetin!

Firmanızın ön muhasebe süreçlerini kağıt, kalem veya excele ihtiyaç duymadan evobulut ile kolaylıkla takip edebilirsiniz. Faturalarınızı işleyebilir, cari ve müşterilerinizi borçlandırabilir, tahsilatlarınızı işleyebilir ve finansal raporlarınıza anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Firmanız sürekli yanınızda!

Evobulutun bulut yapısı sayesinde müşterilerinize, stoklarınıza, tekliflerinize, dokümanlarınıza, finansal durumunuza ve raporlarınıza akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan bağlanabilir, kontrol edebilir ve müdahale edebilirsiniz.

layout styles
style switcher

Dosyalarınızı dijitalleştirin.

Firmanızdaki teklif dokümanlarınızı, faturalarınızı ve tüm evraklarınızı dijitaleştirebilirsiniz. Böylelikle dosya aramadan işiniz ile ilgili tüm bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Birlikte çalışın.

İş yerinizdeki tüm çalışanlarınız ile birlikte aynı dosyaların, dokümanların, evrakların üzerinde beraber çalışabilir, işlemler yapabilir satış süreçleriniz maksimum performans ile yönetebilirsiniz.

style switcher