Tüm görev ve işlerinizi kolaylıkla takip edin!

Görev ve iş yönetim modülü sayesinden firmanızdaki yapılacak tüm işleri takip edebilirsiniz. Personellerinize görevler atayabilir ve görev durumlarına göre raporlar alarak firmanızın iş akışlarını yönetebilirsiniz.

Özellikler

Günlük işlerinizi takip edin

Firmanızdaki günlük yapılması gereken işleri, müşteri aramalarını, müşteri ziyaretlerini, teklif vb. görevleri personelinize atamak ve yaptığı işin ardından bilgilendirilmek işin neticesine göre başka bir iş atamak istiyorsanız CRM Bulut tam size göre!

Hızlı ve Kolay

Görev ve İş yönetimi ile tüm personellerinize hızlı bir şekilde görevler atayabilirsiniz.

Müşteri Görevleri

Müşterileriniz ile ilgili hazırlanması gereken teklifi, müşteri ziyareti vb. müşteriye özel görevleri personellerinize görev olarak atama yapabilir ve Müşteri sayfasından tüm görevlerini takip edebilirsiniz.

Görevleri takip edin

Yapmanız gereken görevlerinizi ve işlerinizi görek takvimi ile pratik bir şekilde takip edebilirsiniz.

Görevlerinizi Unutmayın!

Görevleriniz ile ilgili alarm kurarak görev zamanınında sms,e-posta ve bildirimler ile görevinizi unutmazsınız.

Kullanıcılar ile Mesajlaşın

Görevi daha doğru ve zamanında yapabilmek için görevli kullanıcılar ile görev üzerinden mesajlaşarak bilgi akışını hızlandırabilirsiniz.

Neler Yapabilirim ?

  • Firmanızdaki tüm kullanıcılara yapacakları görev ve işleri atayarak bunların yapılıp yapılmadıkları ile ilgili bilgilendirmeler ve raporlar alabilirsiniz.

  • Görevlerinizi unutmamak için kendinize alarm kurabilir ve görev zamanı geldiğinde sms, e-posta ve bildirimler alarak görevi unutmanızı engelleyebilirsiniz.

  • Görevi firmanızdaki bir departmana vererek departmandaki tüm kullanıcıları göreve dahil edebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları