Tüm görev ve işlerinizi kolaylıkla takip edin!

Görev ve iş takip programı sayesinde firmanızdaki yapılacak tüm görev ve işleri takip edebilirsiniz. Personellerinize görevler atayabilir ve görev durumlarına göre raporlar alarak firmanızın iş akışlarını yönetebilirsiniz.

bulut görev iş takip programı

Her Cihazda Çalışan Görev ve İş Takip Programı

Görev Takip yazılımının bulut yapısı sayesinde firmanızdaki görev ve iş takip takvimine, personellerinizin görev iş yüklerine, görevlerinizin zamanında tamamlanıp tamamlanmasına, görev takviminize akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac inizden internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.

görev takip programı

Bulut Tabanlı Görev Programı

Görev takip programının bulut alt yapısı sayesinde sunucu, kurulum, lisans, güvenlik vb. yatırımları yapmanıza gerek kalmadan internetin olduğu her yerden görev ve işlerinize erişebilirsiniz.

Bulut alt yapımız sayesinde yedekleme, yedekleri koruma vb. süreçleri düşünmenize gerek kalmadan sadece işinize odaklanabilirsiniz.

Görev ve İş Takip Programı Özellikleri

Günlük işlerinizi takip edin

Firmanızdaki günlük yapılması gereken işleri, müşteri aramalarını, müşteri ziyaretlerini, teklif vb. görevleri personelinize atayabilir ve yaptığı işin ardından otoamatik bilgilendirme alabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Görev ve İş yönetimi ile tüm personellerinize hızlı bir şekilde görevler atayabilirsiniz.

Müşteri Görevlerini Kaçırmayın

Müşterileriniz ile ilgili hazırlanması gereken teklifi, müşteri ziyareti vb. müşteriye özel görevleri personellerinize görev olarak atama yapabilir ve Müşteri sayfasından tüm görevlerini takip edebilirsiniz.

Görev Takvimi

Yapmanız gereken görevlerinizi ve işlerinizi görek takvimi ile pratik bir şekilde takip edebilirsiniz.

Görevlerinizi Unutmayın!

Görevleriniz ile ilgili alarm kurarak görev zamanınında sms,e-posta ve bildirimler ile görevinizi unutmazsınız.

Kullanıcılar ile Mesajlaşın

Görevi daha doğru ve zamanında yapabilmek için görevli kullanıcılar ile görev üzerinden mesajlaşarak bilgi akışını hızlandırabilirsiniz.

Görev ve İş Takip Programı ile Neler Yapabilirim ?

  • Firmanızdaki tüm kullanıcılara yapacakları görev ve işleri atayarak bunların yapılıp yapılmadıkları ile ilgili bilgilendirmeler ve raporlar alabilirsiniz.

  • Görevlerinizi unutmamak için kendinize alarm kurabilir ve görev zamanı geldiğinde sms, e-posta ve bildirimler alarak görevi unutmanızı engelleyebilirsiniz.

  • Görevi firmanızdaki bir departmana vererek departmandaki tüm kullanıcıları göreve dahil edebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları