Kasa, Banka, Çek ve Senet Tüm finansal işlemlerinizi kontrolünüz altında olsun!

Firmanızdaki tüm finansal işlemleri(Kasa, Banka, Çek-Senet vb.) detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Tüm çalışanlarınıza kasa ve banka tanımları yaparak çalışanlar üzerindeki para hareketlerini kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Çek ve senetlerinizi vadelerinie göre raporlayabilirsiniz.

bulut finans takip programı

Her Cihazda Çalışan Finans Programı

Finans Takip yazılımının bulut yapısı sayesinde firmanızdaki kasa, banka, çek ve senet, kredi kartı işlemlerinizi akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya Mac inizden internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz.

Bulut Tabanlı Finans Programı

Finans takip programının bulut alt yapısı sayesinde sunucu, kurulum, lisans, güvenlik vb. yatırımları yapmanıza gerek kalmadan internetin olduğu her yerden finansal işlemlerinize erişebilirsiniz.

Bulut alt yapımız sayesinde yedekleme, yedekleri koruma vb. süreçleri düşünmenize gerek kalmadan sadece işinize odaklanabilirsiniz.

görev takip programı
kasa takip programı

Kasa Programı ile Nakit Yönetimi Kontrol Altında !

Kasa Takip programı sayesinde firmanızdaki firmanızın şuberleri, çalışanlarınız için veya nakit yönetimini kontrol etmek istediğiniz her noktada kasa tanılayabilirsiniz.

Kasa takip programı ile nakit yönetiminizi kontrol altına alabilirsiniz.

Banka Programı ile Tüm Hesaplar Kontrol Altında !

Banka takip programı ile tüm banka hesap hareketlerinizi, kredi kartı işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde carilerinize işleyebilirsiniz.

Dilerseniz banka entegrasyonu ile banka hareketlerinizi işlemenize gerek kalmadan hatasız bir şekilde banka hareketlerinizi oluşturabilirsiniz..

görev takip programı

Finans Programı Özellikleri

Gelirlerinizi Kontrol Edin!

Şirketinizin elde ettiğiniz gelirleri hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Gelirlerinizin tahsilat tarihlerini girerek ilgili tarihlerde bilgilendirme, sms, e-posta alabilirsiniz.

Giderlerinizi Kontrol Edin!

Kira, personel, vergi, şirket vb. giderlerinizi takip edebilir, ödeme tarihlerinde bilgilendirmeler alabilirsiniz.

Kasaları Kontrol Edin!

Firmanızdaki çalışanlara kasa tanımlayarak, tüm para hareketini kontrol altına alabilirsiniz.

Kolay Döviz Takibi

Farklı dövizlerle ilgili hesaplarınızı hızlı ve kolay takip edebilirsiniz.

Kredi Kartlarını Kontrol Edin!

Şirketiniz için kullandığınız kredi kartlarını çalışanlarınıza yetki vererek kontrol edebilirsiniz. Bu sayede süpriz ekstreler ile karşılaşmazsınız.

Bankaları Kontrol Edin!

Banka hesaplarınız için çalışanlarınıza yetki vererek, yaptıkları tüm banka hareketlerini girmesini sağlayabilir ve günlük para transferlerini her yerden kontrol edebilirsiniz.

Finans Takip Programı Neler Yapabilirim ?

  • Çalışanlarınıza kasa tanımlayarak yaptığı tüm finansal işleri izleyebilir ve gün sonunda kasa hesaplamalarını kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

  • Firmanızın gelir ve gider takibini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  • Tahsilatlarınızın girerek tahsilatınız yaklaştığında veya günü geldiğinde sms, e-posta ile sizi bilgilendirme alabilirsiniz.

  • Ödemelerinizin tarihleri geldiğinde hatırlatmalar alabilirsiniz. Aylık haftalık veya günlük olarak ödeme bilgilerinizi takip edebilirsiniz.

  • Aylık haftalık veya günlük olarak tahsilat bilgilerinizi takip edebilirsiniz. Dilerseniz müşterilerinize ödemesi ile ilgili otomatik olarak sms, e-posta yolu ile bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları