evobulut ile e-smm ve serbest meslek makbuzlarınızı tek tuş ile gönderin!

e-smm, serbest meslek makbuzu evobulut ürünleri ile entegre çalışan bir özelliktir. Hiç bir ara yazılıma veya modüle gerek kalmadan fatura modülü içerisinde oluşturduğunuz makbuzunuzu tek tuş ile müşterilerinize, müvekkilerinize ve hastalarınıza göndermenizi sağlayan e-smm, serbest meslek makbuzu programı ve yazılımıdır.

e-smm serbest meslek makbuzu

Tek tuş ile e-smm, makbuzlarınızı gönderin!

Hiç bir ara yazılıma ve modüle ihtiyaç duymadan makbuz ekranından tek tuş ile elektronik serbest meslek makbuzu gönderimi sağlayabilirsiniz.

e-smm Programı ile makbuz ulaştırma derdine son !

Siz e-serbest meslek makbuzlarınızı gönderdikten sonra evobulut otomatik olarak müşterilere e-smm bildirim maili atarak müşterilerin makbuzlarını ne zaman, kaç kere açtıklarını ve gördüklerini otoamatik olarak izleyebilirsiniz.

e-smm serbest meslek makbuzu
e-smm serbest meslek makbuzu

Kargo, posta masraflarına son verin!

Makbuzlarınızı tek tuş ile göndererek müşterilerinizin mail adreslerine anında ulaştırabilirsiniz. Böylelikle e-smm lerinizi posta, kargo, çıktı vb. yollar ile uğraşmadan ve masraf etmeden müşterilerinize ulaştırmanın keyfini yaşabilirsiniz.

Makbuz saklama derdine son verin!

Evobulut ile e-smm leriniz dijital olarak saklanır. Kağıt makbuzları saklama iş yükü ve maliyetinden kurtulabilirsiniz. Tüm serbest meslek makbuzlarınıza tek tuş ile dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

e-smm serbes meslek makbuzu
e-smm serbest meslek makbuzu

Çevreyi ve doğayı koruyun!

E-smm ya geçerek kağıt tüketiminizi azaltın; doğayı korumaya yardımcı olun. Yazıcı , şerit, mürekkep,enerji kullanımı azaltarak da çevreyi koruyabilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları