Evobulut ile e-SMM ve Serbest Meslek Makbuzlarınızı tek tuş ile gönderin!

e-SMM, Serbest Meslek Makbuzu Evobulut ürünleri ile entegre çalışan bir özelliktir. Hiçbir ara yazılıma veya modüle gerek kalmadan fatura modülü içerisinde oluşturduğunuz makbuzunuzu tek tuş ile müşterilerinize, müvekkilerinize ve hastalarınıza göndermenizi sağlayan e-smm, serbest meslek makbuzu programı ve yazılımıdır.

e-smm serbest meslek makbuzu

Tek tuş ile e-SMM, makbuzlarınızı gönderin!

Hiçbir ara yazılıma ve modüle ihtiyaç duymadan makbuz ekranından tek tuş ile elektronik serbest meslek makbuzu gönderimi sağlayabilirsiniz.

e-smm serbest meslek makbuzu

e-SMM Programı ile makbuz ulaştırma derdine son !

Siz e-Serbest Meslek Makbuzlarınızı gönderdikten sonra Evobulut otomatik olarak müşterilere e-SMM bildirim maili atarak müşterilerin makbuzlarını ne zaman, kaç kere açtıklarını ve gördüklerini otoamatik olarak izleyebilirsiniz.

e-smm serbest meslek makbuzu

Kargo, posta masraflarına son verin!

Makbuzlarınızı tek tuş ile göndererek müşterilerinizin mail adreslerine anında ulaştırabilirsiniz. Böylelikle e-SMM'lerinizi posta, kargo, çıktı vb. yollar ile uğraşmadan ve masraf etmeden müşterilerinize ulaştırmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

e-smm serbes meslek makbuzu

Makbuz saklama derdine son verin!

Evobulut ile e-SMM'leriniz dijital olarak saklanır. Kağıt makbuzları saklama iş yükü ve maliyetinden kurtulabilirsiniz. Tüm Serbest Meslek Makbuzlarınıza tek tuş ile dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

e-smm serbest meslek makbuzu

Çevreyi ve doğayı koruyun!

E-SMM'ye geçerek kağıt tüketiminizi azaltarak, doğayı korumaya yardımcı olabilirsiniz. Yazıcı, şerit, mürekkep, enerji kullanımı azaltıp karbon ayak izinizi azaltabilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları