Satış irsaliyelerinizi ve e-irsaliyelerinizi tek tuşla kesin!

Evo Bulut ile satış, alış irsaliyelerinizi ve e-irsaliyelerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilir, faturalanma durumlarına göre raporlayabilir, tek tuş ile irsaliyelerinizi faturaya dönüştürerek sevkiyatınızı kontrol edebilirsiniz.

Özellikler

İrsaliyelerinizi Takip Edin !

Alış ve Satış irsaliyelerinizi ve e-irsaliyelerinizi detaylı takip ederek ürün sevkiyatlarınızı ve ürün kabullerinizi hızlandırın.

Hızlı ve Kolay

Hızlı ve kolay kullanımı sayesinden bir kaç tık ile kestiğiniz irsaliyelerinizin faturalarını oluşturabilirsiniz.

Hızlı Faturalama !

Kestiğiniz tüm irsaliyeleri tek tuş ile faturaya bağlayın hızla faturanızı kesin.

Hızlı Bilgi Edinin

Stok ve hizmetleriniz ile ilgili fiyat, miktar bilgisine hızlı bir şekilde ulaşarak en doğru fiyat ve miktar ile irsaliyenizi kesin.

Hızlı İrsaliye Oluşturun !

Tekliflerinizden veya siparişlerinizden otomatik irsaliye oluşturarak zaman kazanın.

Hızlı Bilgi Akışı

İrsaliyeniz ile ilgili fiyat, ürün, teslim süresi, sevkiyat vb. konuları tek ekran üzerinden tüm ekibiniz ile görüşerek bilgi akışını hızlandırın.

Neler Yapabilirim ?

  • Alış ve satış irsaliyelerinizi hızla oluşturarak stok kontrolünüzü sağlayabilirsiniz.

  • İrsaliyelerinizi oluştururken stok fiyatları, ilgili müşteriye en son verilen fiyat, stok miktar bilgilerine tek tuş ile ulaşarak en doğru fiyat ve miktar ile irsaliyelerinizi oluşturabilirsiniz.

  • İrsaliyelerinizi oluştururken stok miktarlarına ulaşabilir ve stok seviyesinin altına düştüğünde otomatik uyarılar alabilirsiniz.

  • Kendi filtrelerinizi oluşturarak (Yeni İrsaliyeler, Faturalanmamış İrsaliyeler vb.) irsaliyelerinize hızlı ve kolay ulaşarak sevkiyat süreçlerinizi hızlandırabilirainiz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları