evobulut sağlık kuruluşu ve medikal sektörü e-dönüşüm kampanyası

Evobulut Dijital Dönüşüm Kampanyası

Kapsamını günden güne genişleten dijital dönüşüm zorunluluğunun bir sonraki aşamasında Sosyal Güvenlik Kurumu ile sözleşme imzalayan sağlık hizmeti sunucuları ile medikal malzeme ve ilaç/etken madde temin eden tüm mükelleflerin e-faturaya geçişini kapsamaktadır. SGK ile sözleşme imzalayan sağlık hizmeti sunucuları ile medikal malzeme ve ilaç/etken madde temin eden tüm mükelleflerin 01/07/2021 tarihinden itibaren e-Fatura uygulamasına geçişi zorunlu hale getirilmiştir.

Bu tarihten sonra Sosyal Güvenlik Kurumu ile sözleşme imzalayanlar ise söz konusu kuruma fatura düzenlemeye başlamadan önce e-fatura uygulamasına dahil olmak zorundadır.

Firmalar için yüksek verimlilik sağlayacak uygun maliyetli çözümler üretmeye devam eden Evobulut, büyük dijital dönüşüm kampanyasıyla SGK ile sözleşme imzalayan sağlık hizmeti sunucularını ve medikal sektöründe yer alan firmaları e-dönüşüm süreçlerinde yalnız bırakmıyor!

e-Dönüşüm uygulamalarında başvuru sürecinizden kurulum ve entegrasyona kadar olan tüm aşamalarda ücretsiz dijital dönüşüm danışmanlığı ile firmaların e-dönüşüm yol arkadaşı olan Evobulut 'ta Dijital Dönüşüm Kampanyası ile;

- Kampanya süresince e-dönüşüm uygulamalarının Evobulut ile entegrayonunda ücretsiz e-dönüşüm danışmanlığı,

- Kampanya süresince Evobulut'a yıllık üyelik yapan firmalarımıza ilk 1500 e-belge kontörü hediye,

- Seri - Lot Takibi ve Ürün Takip Sistemi Entegrasyon Modüllerinde ilk yıla özel %50 indirim Evobulut'ta!

Kampanya Koşulları

  • Kampanyamız Evobulut ürünlerine yıllık aboneliklerde geçerlidir.
  • Kampanya son geçerlilik tarihi 30 Haziran'dır.
  • Evobulut ürünlerine yıllık üyeliklerde e-dönüşüm entegrasyon sürecinde gerçekleşen 450 TL+KDV ücreti alınmamaktadır.
  • e-Dönüşüm uygulamalarına olan ücretsiz entegrasyona ek kampanya dahilinde ilk 1500 e-kontör hediyedir ve kontör kullanımında herhangi bir süre kısıtlaması bulunmamaktadır.
  • Mali mühür ve e-imza başvuru ücreti ve süreci kampanyaya dahil değildir.
  • Seri - Lot Takibi Evobulut paketlerine ek modül olup ilk yıla özel %50 iskonto uygulanmaktadır.
  • ÜTS Entegrasyonu Evobulut paketlerine ek modül olup ilk yıla özel %50 iskonto uygulanmaktadır.
  • Mevcut e-fatura müşterileri kampanyadan yararlanamamak ile birlikte; mevcutta e-fatura kullanıcısı olmayan müşterilerin kampanyadan yararlanabilmesi için sözleşmelerini yıllık olarak tekrar güncellemesi gerekmektedir.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları