Karekod Teknolojisi ile Personel Takibi İlk Kez Evobulut'ta !

Evobulut Personel Bilgi ve Takip Sistemi COVID-19 mücadele sürecinde fabrikalarda çalışan personellerin mobil uygulama üzerinden sabit ve hareketli konumunun takibinin yapılması ve olası bir vaka tespitinde etkileşime geçilen diğer personellerin listelenerek anında önlem alınmasını sağlar.

Evobulut Personel Bilgi ve Takip Sistemi ile aynı zamanda personellerinizin tüm ik süreçlerini (izin günleri, bordrolama, personel talepleri vb.) program üzerinden yürütebilir; personel ile olan iletişim kanalınızı dijitalleştirerek buluta taşıyabilirsiniz!

karekod,konum

Karekod ile kapalı ortamlarda ve serviste personel takibi yapabilirsiniz.

Karekod Teknolojisi ile herhangi bir kuruluma ve donanım yatırımına ihtiyaç duymadan işletmenizde belirlemiş olduğunuz sabit ve hareketli lokasyonları uygulamaya kaydedebilirsiniz.

Personel konumlarınızı hızlı bir şekilde raporlayın.

Fabrikalarınızdaki ana lokasyonları (Ofis, yemekhane, servis vb.) sabit ve hareketli konum olarak tanımlayabilir; Olası bir risk durumunda personellerinizin bulundukları yerleri geriye olarak detaylıca listeleyebilirsiniz.

personel,konum
persoenl, takip

Donanım yatırımına gerek yok !

Bulut Tabanlı olması sayesinde personellerinizin telefonlarına indirecekleri bir mobil uygulama ile bulundukları tüm konumları ve personeliniz ile olan tüm iletişim ağınızı istediğiniz yerden yönetebilirsiniz.

Personellerinizle etkili bir iletişim kanalı oluşturun.

Firmanıza özel mobil uygulama üzerinden her personel programı aktif olarak kullanım sağlayabilir. İzin taleplerini oluşturabilir; bordro işlemlerini görüntüleyebilir; iş yeri ile ilgili istek ve önerilerini program içerisinden yetkililere iletebilir.

perseonel, mobil uygulama
hesaplı personel takip

Bütçenizi koruyun!

Kurulum masrafı bulunmayan Personel Bilgi ve Takip Sistemi piyasadaki personel devam kontrol sistemlerine (yüz tanıma, parmak izi okutma ve kartlı geçiş sistemleri vb.) ve bina için konumlandırma sistemlerine göre çok daha uygun fiyatları ile kobi dostudur.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları