Genel Sorular

Evobulut’u kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Sayfamızda yer alan Ücretsiz Dene butonuna tıklayıp açılan kayıt formunu gerekli bilgilerler doldurup ilerleyin. Üyelik adımlarını tamamladıktan sonra Evobulut’ü ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz kullanım süreniz 14 gündür. Bu süre zarfında veya sonrasında ücretli abone olmaya karar verirseniz aylık veya yıllık, 2 yıllık abonelik seçeneklerimizden birisiyle ilerleyebilirsiniz.

Deneme süresi boyunca girdiğim veriler, deneme süresi sona erdiğinde silinecek mi?

Hayır, deneme süresi boyunca Evobulut’a girdiğiniz veriler siz silmediğiniz sürece silinmeyecektir. Deneme süreniz bittikten sonra dahi aynı üyelik bilgilerinizle Evobulut’a giriş yapıp abonelik seçeneklerimizden herhangi biriyle kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Evobulut’ u kullanmak için herhangi bir yatırımı gerekiyor mu?

Hayır. Evobulut web de çalışan bulut tabanlı bir hizmettir, herhangi bir yatırım veya kurulum gerektirmez. Abonelik usulü ile çalışır. Evobulut’a kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresi ve belirlediğiniz parola ile kullanıcı girişi yaparak internet erişiminiz olan her yerden hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Evobulut tüm cihazlarda çalışabilecek teknolojide tasarlanmıştır. Telefon, Tablet, Notebook cihazlarınızın tümü ile dilediğiniz tarayıcıdan Evobulut’ u kullanabilirsiniz. Evobulut’ un üstelik, iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu mobil uygulamaları vardır, onları da telefonunuza indirip cep telefonunuzdan uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Takıldığım noktalarda nasıl destek alabilirim ?

Müşteri Hizmetleri ekibimiz Evobulut kullanımınız boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yanınızdadır. Uygulamanın içinden sol menüdeki Destek bölümünden mesaj atarak ya da hafta içi saat 08.30 – 18.00 arası 0850 420 1 300 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz. Aradıktan sonra gerekli durumlarda destek ekibimiz bilgisayarınıza online bağlanarak hızlı bir şekilde size yardımcı olacaktır.

Evobulut u kullanmak için özel bir eğitim gerekiyor mu?

Evobulut 2004 yılından günümüze kadar yazılım geliştiren ekibimizin kullanıcı alışkanlıklarını gözlemleyerek, tüm kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir. Tüm ekranlar aynı mimari ile tasarlanmıştır. Yine de hazırlamış olduğumuz Kullanım Kılavuzu‘ndan yararlanabilir, YouTube kanalımız üzerinden tüm eğitim içeriklerimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 0 850 420 1 300 numarası ile eğitim randevusu alarak firmanızın iş akışına göre online eğitimde düzenleyebiliriz.

Taleplerim Evobulut Ekibi tarafından nasıl değerlendiriliyor?

Evobulut’u geliştirirken sizlerden gelen talepler büyük önem taşımaktadır. Destek ekibimize ilettiğiniz talepler, ürün ekibimiz tarafından tek tek değerlendiriliyor ve geliştirme kararı alındığı takdirde planımıza alınıyor. Planlama esnasında talebin gelme yoğunluğu ve özelliğin etkileyeceği kullanıcı sayısına göre önceliklendirme belirleniyor. Talebiniz ile ilgili bir geliştirme planının olmadığı durumlarda ise destek ekibimiz size konu ile ilgili bilgilendirme yapıyor. Taleplerinizi Evobulut uygulamasında sol menü de bulunana Destek bölümünden bize iletebilirsiniz. Aynı bölümden en kısa sürede sizlere dönüş sağlamaktayız.