Şantiye programı

Şantiye yönetiminde yeni teknoloji!

Şantiye Bulut sayesinde şantiyelerinizi kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Şantiyenin başlangıç tarihini, bitiş tarihini, bedelini tanımlayabilirsiniz. Şantiyenize saha sorumlusu atayabilirsiniz. İşi almış olduğunuz firma seçimini sağalayabilirsiniz.

Özellikler

Şantiyeleriniz Kontrolünüz Altında Olsun!

Şantiye tanımlamalarınızı yapabilir. Sözleşme bedelini tutabilirsiniz. Şantiyede çalışıcak ekibinizi belirleyebilirsiniz. Şantiye sorumlusu atayabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay İş Yönetimi

Şantiyede yapılacak işlerin listesini oluşturabilirsiniz.

İletişimi Yönetin

Kullanıcılarınızın yaptıkları tüm telefon görüşmelerini kayıt altına alarak müşteri ilişkilerinizi daha etkili ve pratik bir biçimde kontrol edebilirsiniz. Hızlı mesajlaşma ile ekibinizle iletişim halinde olun.

E-posta ile Etkin İletişim

Tüm çalışanlarınızın müşteriler ile yaptığı e-mail iletişimi tek noktadan yönetebilirsiniz. Bu sayede personelleriniz işten ayrılsa bile e-mail listesini götürme veya istenmeyen mailleri müşterilere gönderme gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

Neler Yapabilirim ?

  • Müşterilerinizin özel günlerinde (doğum günü, evlilik yıldonümü vb.) sms veya e-posta yoluyla tebriklerinizi iletebilirsiniz.

  • Müşteriniz ile olan tüm iletişimi (telefon, faks, e-posta, müşteri ziyareti ) tek noktadan yöneterek müşteriniz ile olan ilişkilerinizi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

  • Şantiye ve ekip ile ilgili dijital dökümanlara (sözleşme vb.) anında ulaşarak zaman kazanabilirsiniz.

  • Evde, yolda, tatilde, şantiye ile ilgili merak ettiğiniz bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları