Hukuk büronuzun iletişim ağı

Hukuk büronuzdaki iletişimi tek noktada toplayın!

Hukuk büronuzdaki tüm iletişimi tek noktaya toplayarak müvekkillleriniz ile yaptığınız telefon görüşmelerini, e-postaları, faksları, smsleri, gelen giden müvekkillerinizi tek noktadan yönterek etkili bir müvekkil ilişkileri yönetimi sağlıyabilirsiniz.

Özellikler

Telefonları Yönetin !

Müvekkillerinizle yaptığını telefon görüşmelerini takip edebilir, dilediğiniz zaman görüşmelere erişebilirsiniz.Üstelik herhangi bir santrala ihtiyacınız olmadan!

E-postalarınızı Yönetin !

Müvekkillerinize gönderdiğiniz mailleri ve müvekkilinizden gelen mailleri tek noktadan yönetebilirsiniz.

Faksları Yönetin !

Müvekkillerinizden gelen faksları ve müvekkilinize gönderdiğiniz faksları tek noktadan yönetebilirsinz. Üstelik bir faks cihazınıza gerek olmadan!

Smsleri Yönetin !

Müvekkillerinizi bilgilendirmelerini toplu sms ile hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Neler Yapabilirim ?

  • Hukuk büronuzda herhangi bir santrale gerek olmadan bulut santralimiz sayesinde müvekkilleriniz ile yaptığınız telefon görüşmelerini tek ekrandan takip ederek görüşme geçmişlerine ulaşabilirsiniz.

  • Hukuk büronuzda herhagi bir faks cihazı kulanmadan müveekillerinize faks gönderip faks alabilirsiniz. Bu fakslara dilediğiniz anda ulaşabilirsiniz.

  • Müvekkillerinize mail göndereceğinizde outlook veya başka mail programına ihtiyaç kalmadan mail gönderebilir ve geriye dönük olarak tüm maillerinizi takip edebilirsiniz.

  • Müvekkillerinizden mail geldiğinde başka herhangi bir mail programına ihtiyacınız kalmadan avukatbulut ile maillerinizi okuyarak müvekkiliniz ile sağlıklı bir bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

Avukat Bulut u tercih eden Müşterilerimiz

Müşterilerimizin Değerli Yorumları