Potansiyel ve Fırsat Modülünde Ek Alan Yönetimi Nasıl Yapılır?

Müşterilerinizin takibini potansiyel ve fırsat modülü yardımıyla sağlayabilirsiniz.  Potansiyeller nasıl oluşturulur ve takibi nasıl sağlanır detaylı bilgi için inceleme sağlayabilirsiniz.

Potansiyel modülü yardımıyla müşterilerinizin takibini sağlarken farklı alanlara da ihtiyaç duyuyorsanız “Ek Alan Bilgileri” özelliğini kullanabilirsiniz. Ek alan bilgileri nasıl eklenir ve takibi nasıl sağlanır detaylı bilgi için inceleme sağlayabilirsiniz.

Eklenen ek alanları potansiyel kayıtları içerisine kolon olarak ekleyip görüntülemek isteyebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için ek alanları oluşturduktan sonra oluşturulan ek alanın içerisine girerek “Tabloya Kolon Olarak Ekle” özelliğini işaretlemeniz gerekir.


Potansiyel ve Fırsat Modülünde ek alan yaratmak


Potansiyel modülüne gelerek “Bul” butonuna tıklanıldıktan sonra eklenen tüm potansiyeller listelenir. Sayfanın altında yer alan çark butonuna tıklayarak “Kolon Ayarlarını Düzenle” kısmını seçmeniz gerekmektedir.


Potansiyel ve Fırsat Modülünde ek alan yaratmak


Kolon ayarlarını düzenle dedikten sonra gelen ekrandan tablo kolon ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz ek alanların “Tablo Kolon Ayarları“nda listelendiğini görüntüleyebilirsiniz.


Potansiyel ve Fırsat Modülünde ek alan yaratmak


Hangi ek alanın tablo da kolon olarak görüntülenmesini isterseniz onun seçimini sağlayarak “Kaydet” butonuna basmanız yeterli olacaktır.


Potansiyel ve Fırsat Modülünde ek alan yaratmak


Bu işlemi yaptıktan sonra potansiyel listesine gelerek ek alanların kolon olarak tabloya eklendiğini görüntüleyebilirsiniz.


Potansiyel ve Fırsat Modülünde yeni alanlar açmak


Fırsat modülü içinde aynı adımları izleyerek ek alanlar yardımıyla fırsat kayıtlarınızı listeleyebilirsiniz. Yeni fırsat nasıl eklenir ve takibi nasıl sağlanır detaylı bilgi için inceleme sağlayabilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları