Muayenehanenizdeki finas takip programınız

Hastalarınız ile ilgili borç alacak durumunu takip edin!

Muayenehanenizdeki tüm finansal işlemleri detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Tüm çalışanlarınıza kasa tanımları yaparak çalışanlar üzerindeki para hareketlerini kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Özellikler

Kasaları Kontrol Edin!

Muayenehanenizde / Sağlık Kuruluşunuzda çalışanlara kasalar tanımlayarak, tüm para hareketini kontrol altına alabilirsiniz.

Kolay Döviz Takibi

Muayenehanenizde / Sağlık Kuruluşunuzda farklı dövizlerle ilgili işlemleriniz olduğunda hesaplarını hızlı ve kolay takip edebilirsiniz.

Kredi Kartlarını Kontrol Edin!

Muayenehanenizde / Sağlık Kuruluşunuz için kullandığınız kredi kartlarını çalışanlarınıza yetki vererek kontrol edebilirsiniz. Böylelikle süpriz ekstreler ile karşılaşmazsınız.

Bankaları Kontrol Edin!

Banka hesaplarınız için çalışanlarınıza yetki vererek, yaptıkları tüm banka hareketlerini girmesini sağlayabilir ve günlük para transferlerini her yerden kontrol edebilirsiniz.

Neler Yapabilirim ?

  • Çalışanlarınıza kasa tanımlayarak yaptığı tüm finansal işleri izleyebilir ve gün sonunda kasa hesaplamalarını kolay ve hızlı yapabilirsiniz.

  • Muayenehaneniz / Sağlık Kuruluşunuz için yaptığınız giderleri, tahsil ettiğiniz gelirleri tek ekrandan takip edebilir ve işletmenizin karlılığını izleyebilirsiniz.

  • Muayenehaneniz / Sağlık Kuruluşunuzun durumunu grafiksel rapolar üzerinden takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

  • Hastaların / Danışanlarınızın parasal hareketlerini heryerden takip edebilir ve müdahale edelirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları