Muayenehane takip programı

Muayenehaneniz hep yanınızda olsun!

Sağlık Bulut ile muayenehanenizdeki veya sağlık kuruluşunuzdaki yaptığınız tüm işlemleri detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Hastalarınız ile ilgili sonuç bilgilerini, yaptığınız işlemleri, rapor bilgilerini, diyet raporlarını, evrakları, filmlerini ekleyerek tüm bu bilgilerine göre arama yapabilir raporlar alabilirsiniz.

Özellikler

Muyenehaneniz sizinle!

Evde, hastanede, tatilde, yurtdışında muayenehanenizi takip edebilirsiniz. İster cepten, ister tabletten, ister pcden

Hızlı ve Kolay

Kolay ve hızlı kullanımı sayesinde muayenehanenizdeki veya sağlık kuruluşunuzdaki tüm kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Görevlerinizi Takip Edin!

Muayenehanenizdeki yapılacak işleri çalışanlarınıza otomatik atayabilir ve görev yapıldığında veya yapılmadığında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kullanıcılar ile Mesajlaşın

Hasta işlemleriniz ile ilgili bilgi akışını hızlı mesajlaşma sayesinde tüm çalışanlarınız ile birlikte kolaylıkla kullabilirsiniz.

Dosya Aramaya Son!

Hastalarınızın / Danışanlarınızın dosyalarını hiçbir arşivleme yapmadan dijital olarak saklayabilirsiniz. Dilediğiniz zamanda bu bilgilere hızlı ve kolay erişerek zaman kazabilirsiniz.

Randevularınızı Yönetin!

Muayenehanenizdeki randevularınızı hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Heryerden randevularınızı görebilir müsait olmadığınız zamanları takviminize işaretleyerek randevu çakışmlarınızı engelleyeilirsiniz.

Neler Yapabilirim ?

  • Hastanızın / Danışanınızın dosyasına gerek kalmadan daha önce yapılan işlemlerine, işlem sonuçlarına, filmlerine, ravdevularına, parasal işlemlerine tek bir tuşla ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları