Hasta takip programı

Hastalarınızın durumunu her zaman kontrol edebilirsiniz!

Sağlık Bulut ile tüm hastalarınzı veya danışanlarınızı detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Hastalarınız veya danışanlarınız ile ilgili iletişim bilgilerini, adres bilgilerini, özel günlerini, banka hesaplarını, çalıştığı firmaları, dökümanlarını, ölçüm sonuçlarını, yapılan işlemleri, raporlarını, filmlerini ekleyerek tüm bu bilgilerine göre arama yapabilir raporlar alabilirsiniz.

Özellikler

Hasta veya Danışanlarınızı Bilgilendirin !

Hasta veya danışanlarınızı takip ettiğiniz tüm süreçlerde sms ve e-posta yoluyla kolay ve hızlı bir şekilde bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay

Hasta veya danışanlarınızı tüm bilgilerine, dokümanlarına, raporlarına, sonuçlarına ve filmlerine tek bir tuşla ulaşarak zaman kazanırsınız.

İletişimi Yönetin

Kullanıcılarınızın hastalarınız ile yaptıkları tüm telefon görüşmelerini kayıt altına alarak etkili bir hasta - doktor ilişkisi sağlayabilirsiniz.

E-posta ile Etkin İletişim

Tüm çalışanlarınızın hastalar / danışanlar ile yaptığı email iletişimi tek noktadan yönetebilirsiniz. Bu sayede hızlı bilgilendirmeler ile hastalarınız ile aranızdaki iletişim hızlandırabilirsiniz.

Neler Yapabilirim ?

  • Özel günlerde sms veya e-posta ile tebrik ve kutlamalar yapabilirsiniz.

  • Takipteki hastalarınız ile ilgili tüm süreçlerde otomatik bilgilendirmeler yapabilirsiniz.

  • Dijital dökümanlara anında ulaşarak zaman kazanabilirsiniz.

  • Evde, yolda, tatilde, hastanede hasta / danışan bilgisine ihtiyaç duyduğunuzda anında bilgilerinize erişebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları