Aktivite Kayıtları Nasıl Oluşturulur?

Aktivite kayıtları tüm aktivitelerin yönetildiği bir sistemdir. (Gelen arama, giden arama, yapılan iş, gelen ve giden mail gibi)

Gelen-giden aramalarınızı, gelen-giden kişilerinizi, giden smslerinizi, gelen-giden maillerinizi, yapılan işlerinizi bu modülde takibini kolayca yapabilirsiniz.

Ip santral sistemi kurularak tüm gelen-giden aramalarınızı otomatik olarak sistemde görüp aktiviteleri açıklamalarıyla birlikte kaydedebilirsiniz. Sistem sayesinde  hiç bir aktiviteniz kayıtsız kalmaz ve hiç bir şeyi unutmazsınız.

Tüm aramalarınız kayıt altına alınarak ses kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki gibi arandığınızda sağ üst köşede kimin aradığını görebilirsiniz.

aktivite yönetimi


Ip santral sistemi istemezseniz eğer hangi aktiviteyi eklemek istiyorsanız onu ‘Aktivite Seçimi’ bölümünden seçebilirsiniz. Seçtikten sonra Ekle butonuna tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada Müşteri yazan bölümden kim ile konuştuysanız onu seçebilirsiniz. Açıklamasını yazdıktan sonra Kaydet butonuna tıklayabilirsiniz.

Aşağıda örneği bulunmaktadır;


aktivite yönetimi 2


Aktivite kaydını fırsata ya da potansiyele bağlayabilirsiniz. Aktivite kaydı hangi fırsat ile ilgiliyse onu fırsata bağlayabiliriz.


aktivite yönetimi 3


Yukarıdaki sayfadayken İşlemler menüsünden ;


aktivite yönetimi 4


Aktivite Aktar: Görüşen kişi değişikliği olursa görüşen siz değilseniz , kim görüştüyse onu seçerek görüşmeyi o kişiye aktarabilirsiniz. Görüşen kişi bölümünde o kişinin ismini görebilirsiniz.

Görev Ata: Aktiviteyle ilgili görev tutmak istediğinizde bu modülden yapabilirsiniz. Yeni sekmede görev oluşturma ekranı açılır.

Randevu: Bu aktiviteyle ilgili randevu oluşturabilirsiniz. Yeni sekmede Randevu oluşturma ekranı açılır.

Randevu Planla: Randevu planı oluşturabilirsiniz.  Yeni sekmede Randevu Planlama ekranı açılır.

Ek Alan detaylı anlatımına linkten ulaşabilirsiniz. Ek Alan Nasıl Oluşturulur?

Grup Bilgisi detaylı anlatımına linkten ulaşabilirsiniz. Gruplandırma Nasıl Yapılır ?

Detaylı arama sekmesi nasıl kullanılır. Detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz.


Müşterilerimizin Değerli Yorumları