Kişi ve Firma Yönetiminde Detaylı Arama Nasıl Kullanılır ?

Kişi ve firma yönetiminde yer alan “Detaylı Arama” özelliği yardımı ile detaylı filtrelemeler yapabilmektesiniz.Kişi ve Firmalarda Detaylı AramaGrupları İçeren:  İlgili kutucuk seçildiğinde önceden oluşturduğunuz Grubun içine dahil ettiğiniz kayıtlar listelenir. 

Grupları İçermeyen: İlgili kutucuk seçildiğinde önceden oluşturduğunuz Grubun içine dahil etmediğiniz kayıtlar listelenir. 

Hareket Görmeyenleri Göster :  İlgili kutucuk seçildiğinde; kişi ve firma yönetiminde yer alan kayıtlardan herhangi bir cari hareket(fatura, tahsilat vb.) görmeyen kayıtlar listelenir.

Pasifleri Göster : İlgili kutucuk seçildiğinde; firma veya kişi yönetiminde pasife almış olduğumuz kayıtlar listelenir. Varsayılan işaretsiz olarak gelmektedir.

Gruplar: Oluşturmuş olduğunuz gruplara göre filtreleme yapmanızı sağlamaktadır. İlgili grubu seçtikten sonra “Bul” butonuna tıklayarak o gruba ait kayıtlar filtrelenir.

Ek Alanlar: Kişi ve firma yönetiminde oluşturulan ek alan bilgilerine göre filtreleme yapabilirsiniz. İlgili seçimi yapıp "Ekle" butonuna tıklayarak oluşturduğunuz Ek Alan kıstasına göre filtreleme yapabiliriz.

Koşul: Ek alanlara göre koşul belirleyebileceğiniz alandır. Örneğin; eşittir, küçüktür, içerir, büyüktür gibi ifadeleri kapsar.


Müşterilerimizin Değerli Yorumları