Verilen Hizmet ve Ürünler Nasıl Takip Edilir?

Hastalarınıza vermiş olduğunuz hizmetlerin ve ürünlerin takibinin sağlandığı ekrandır.


Verilen Hizmet EkranıHasta Takip>İşlemler ekranına girdiğinizde herhangi bir işlem kartı oluştururken veya oluşturduğunuz hali hazırdaki bir karta verdiğiniz ürün ve hizmetleriniz finansal bilgilerini girebilirsiniz.Hizmet-Ürün Tanımlama

Ürün Hizmet Listesindeki veriler, Ürün Yönetimi>Stok Yönetimi veya Hizmet Yönetimi kısmında oluşturduğunuz kartlardan gelmektedir.  Bu modülden ürün veya hizmet kartınızı oluşturduktan sonra listeyi görüntüleyebilirsiniz.Ürün Hizmet Verilerini girmeÜrün hizmet listesinden hizmetin/ürünün seçimini sağladıktan sonra döviz seçimini sağlayabilir, vereceğiniz ürün veya hizmetle ilgili açıklama girebilir, fiyat-iskonto ve miktar gibi verilerin girişlerini sağlayabilirsiniz. Daha sonrasında (+) butonuna tıklayarak ürün veya hizmetinizin verildiğine dair girişi sağlayabilirsiniz.

Verilen hizmetiniz listelendikten sonra “Onayla” butonuna tıkladığınızda o hastanızı borçlandırmış olmaktasınız. Hasta size borcunu ödeyeceği zaman ise kredi kartı ve kasadan tahsilat yaparak borcu tahsil edebilmektesiniz.


Kişi adı


Hastanın adı soyadı kısmından hastaya tıkladığınızda sizi kişi kartına yönlendirecektir.kişi finansal hareketlerKişi kartından diğer bilgiler kısmından Finans Hareketlerine gelerek hastanızın bakiyesini görüntüleyebilirsiniz.
Müşterilerimizin Değerli Yorumları