Aktivite Paneli Nasıl Kullanılır ?

Aktivite paneli; 1 gün içerisinde gerçekleşmiş olan aktivitelerin sayısal olarak raporlandığı paneldir.

İş yerinizdeki yapılan tüm aktiviteleri Evobulut programıyla kayıt altına alabilirsiniz. Aktivitelerinizin takibini Aktivite panelinden yapabilirsiniz. Aktivite panelinde tüm aktivitelerinizi tarih aralığına göre aratabilirsiniz. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi seçtiğiniz tarih aralığındaki aktivitelerinizi sayısal olarak görebilirsiniz.

İstediğiniz aktivitenin içeriğini görmek için üzerine tıklayın yan sekmede açılır ve içeriğini görebilirsiniz.


1Aktivite yönetimi sayesinde hiç bir aktiviteniz kayıtsız kalmaz.

Bulut santral sistemi kurulumu isterseniz çağrılarınız sisteme otomatik olarak işlenecektir. Dilerseniz daha önceki görüşmelerinizin ses kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede hiç bir görüşmenizi unutmamış olursunuz. Çağrı geldiğinde kişi sistemimizde kayıtlı ise adı ve soyadını sayfanın sağ üst tarafında görebilirsiniz.

Gelen yada giden çağrı ile konuşmaya başladığınızda o çağrı ile ilgili yan sekmede aktivite kaydı sekmesi otomatik açılır. Konuşmayla ilgili açıklama yazıp kaydedebilirsiniz. Sürekli ses kaydını dinlemek yerine kısaca açıklama yazmak size o görüşmeyi hatırlatmaya yetecektir.

Gelen-giden maillerinizi programda görebilmeniz ve kaydını tutabilmeniz için programa kurumsal maillerinizi tanımlamanız gerekmektedir. Bu sayede gelen-giden maillerinizi de outlook a girmeden sistemden takibini kolayca yapabilirsiniz.

Sistemden sms göndermek için kontör almanız gerekmektedir. Kontör aldığınızda sms gönderimi yapıp takibini sistemden yapabilirsiniz.Müşterilerimizin Değerli Yorumları