Satış fırsatlarınızı kaçırmayın !

EvoBulut ile satış fırsatlarınızın her durumunu detaylı olarak takip edebilirsiniz. Satış fırsatınız ile ilgili satış personellerinize ilgili fırsatın atamasını yaparak satış personellerinizi performansını ölçebilirsiniz. Fırsatınıza tek tuş ile teklif oluşturarak satışınızı hızlı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Satış Fırsatı Yönetimi Özellikleri

Satış Fırsatlarınızı Takip Edin !

Satış fırsatlarınız ile ilgili tüm aktiviteleri tek ekran üzerinden takip ederek ve fırsatınız ile ilgili tüm süreci hızlı ve kolay bir şekilde izleyin.

Hızlı ve Kolay Kullanım

Satış fırsatınızın tüm bilgisine (Aktivite, görüşmeler, görevler, potansiyel ürün vb.) tek ekran üzerinden ulaşın.

Hızlı Aktivite ile Satışı Hızlandırın!

Satış fırsatı ekranından müşterileriniz ile tüm aktiviteleri hızlı bir şekilde yaparak fırsatlarınızı hızla satışa dönüştürün.

Tek tuş ile Teklif

Tek tuş ile satış fırsatınıza dilediğiniz kadar teklif bağlayarak tüm teklif sürecini takip edin.

Hızlı Görev Oluşturun !

Satış fırsatınızı hızlı bir şekilde satışa çevirebilmek için tek ekran üzerinden kullanıcılarınıza görevler verin satışları kaçırmayın.

Hızlı Bilgi Akışı

Satış fırsatınız ile ilgili fiyat, ürün vb. konuları tek ekran üzerinden tüm ekibiniz ile görüşerek bilgi akışını hızlandırın.

Satış Fırsatı Yönetimi ile Neler Yapabilirim ?

  • Satış fırsatınızı satışa çevirene kadar kullanıcılara göev atamaları yaparak satş fırsatlarınızı disiplinli bir şekilde takip edebilirsiniz.

  • Satış fırsatınız ile ilgili müşteri veya karar vericileri ile yapmış olduğunuz tüm aktiviteleri (telefon araması, müşteri ziyareti vb.) tek ekran üzerinden yaparak hızlı kararlar alabilirisiniz.

  • Kendi filtrelerinizi oluşturarak (Aktif Fırsatlar, Bu Ay Kapanacak Fırsatlar vb.) satış fırsatlarınıza hızlı ve kolay ulaşarak satış süreçlerinizi hızlandırabilirainiz.

  • Satış fırsatlarınızı satış personellerinize atama yaparak satış personellerinizin performansını ölçebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları