Randevular Nasıl Raporlanır?

Randevu; belirli bir tarih ve saate göre planlanan görüşmelerdir.

Verilen randevuların raporlandığı ekrandır. Nasıl randevu verilir ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Raporlar > Randevu Raporu kısmına gelinir. Gelen ekrandan Kriterler kısmına gelinir. Hangi tarih aralığında ki randevulara ulaşmak istiyorsanız o tarihlerin seçimi sağlanır. Sonrasında “Bul” butonuna tıklanır.

Randevu Raporu

Ayrıca herhangi bir gruba göre de filtreleme işlemi gerçekleştirilerek de randevu raporu da alınabilir. Gruplandırma işlemi nasıl yapılır ayrıntılı bilgi için inceleyebilirsiniz.

Randevu Raporu 2

Raporlama ekranında bir kolona göre gruplama yapmak istenildiğinde “Kolon başlığını buraya sürükle” yazısının olduğu yere istenilen kolon bırakılır. Örneğin; Müşteriye göre gruplama gibi.

Randevu Raporu 3

Ayrıca raporlama ekranında sadeleştirmeye de gidilebilir. Raporda gözükmesi istenilmeyen alanlar da kaldırılabilir. Yukarıdan “Kolon Seçimi” butonuna tıklanılır. Ve sağ alt köşe de kolon seçimi alanı açılır.

Randevu Raporu 4

Rapor da görüntülenmesi istenilen alanlar “Kolon Seçimi” alanına sürüklenerek bırakılır. Sürüklenme işlemi tamamlandıktan sonra sağ üst köşede ki çark butonuna tıklanarak “Kolon Ayarlarını Kaydet” denilir.

Randevu Raporu 5

Randevu raporu excel dokümanı olarak dışarı aktarılabilir. Randevu raporuna gelerek “Tüm veriyi Excele aktar” butonuna tıklanır. Excel dokümanı bilgisayara indirilir.

Randevu Raporu 6


Müşterilerimizin Değerli Yorumları