Randevu Yönetimi – Günlük Randevu Planı Nasıl Kullanılır ?

Randevu yönetimi modülü yardımı ile birlikte randevu verebilir, randevularınızı yönetebilirsiniz. Randevularınızı oluşturduktan sonra randevularınızı “Günlük Randevu Planı” üzerinden görüntüleyebilirsiniz.


Randevu Yönetimi – Günlük Randevu Planı Nasıl Kullanılır


Randevu sahibine ve yerine göre filtreleme yaparak günlük randevu planınızı görüntüleyebilirsiniz. Günlük randevu planında randevu yeri ve sahibine göre çakışan randevuların kontrolü sağlanabilir.


Randevu Yönetiminde bulunan parametreleri düzenlemek (örneğin; randevu sahibi eklemek, gün başlama-bitiş saatini belirlemek, randevu yeri çakışma kontrolünün yapılması vb) için Ayarlar>Genel Parametreler>Randevu Yönetimi sekmesine girip düzenlemelerinizi yapabilirsiniz. Daha sonrasında işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Günlük Randevu Planlarınızı görüntülerken randevu yerlerinin çakışmasını engellemek için buradan düzenleme yapabilirsiniz.


Aynı zamanda Randevu Verilecek Kullanıcılar'daki sıraya göre Günlük Randevu Planınız'daki randevuların sıralanma imkanı sunuluyor.


Randevu Yönetimi – Günlük Randevu Planı Nasıl Kullanılır ?


“Evet” ibaresini işaretledikten sonra kaydet diyerek yaptığınız ayarları kaydedebilecek, randevu oluştururken yerine göre çakışmayı kontrol edebileceksiniz.Müşterilerimizin Değerli Yorumları