Banka Nasıl Tanımlanır?

Evobulut ile banka hesaplarınızı sistem üzerinde tanımlayabilmeniz için;

Sol Menüde bulunan Ayarlar modülünde Referans Kayıtları - Finans Tanımları - Banka Tanımları ekranını açtıktan sonra Ekle butonu tıklanır.


Hesap Adı, Banka Adı,Şube Adı,Şube Kodu,Hesap Numarası , Iban No, çalışacağınız para birimi için döviz cinsi seçimi ve Yetkili kullanıcı seçimi yapmanız gerekmektedir.

Banka yetkilendirme ile ilgili daha fazla bilgi için, ilgili linkten kullanım kılavuzumuzu da inceleyebilirsiniz. https://www.evobulut.com/kullanim-kilavuzu/banka-yetkileri-nasil-verilir

Çalıştığınız bankalar ile kolay ve hızlı bir şekilde entegrasyon yapabilir, tek bir ekran üzerinden banka işlemlerinizi yönetebilirsiniz. Detaylı bilgi için, entegrasyon banka işlemleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ek bir modül olan Genel Muhasebe modülümüzü kullanıyorsanız, Genel Muhasebe masraf hesabınızı da ilgili ekrandan seçebilir, firmanıza ait şube bilgisi tanımlı ise tanımlanacak banka bilginiz için bağlı olduğu şubeyi seçebilirsiniz.


1

Banka tanımları ekranında diğer bilgiler alanında dökümanlar, kayıt logları ve banka ekstresi sekmeleri yer almaktadır.


Diğer bilgiler alanında yer alan dökümanlar sekmesinden dilerseniz ekleme yapabilir,döküman yönetimi modülünde var olan belgeler arasından seçim yapabilirsiniz.


Detaylı bilgi için, ilgili linkten inceleme sağlayabilirsiniz.https://www.evobulut.com/kullanim-kilavuzu/dokuman-yonetimi-nasil-kullanilir


Kayıt logları sekmesinden, kullanıcılarınızın finansal banka işlemlerinde yapmış oldukları kayıt ve güncellemeleri görüntüleyebilirsiniz.


Banka ekstresi sekmesinden, tanımlı banka bilgileriniz için belirteceğiniz tarih aralığında yapılmış işlem ve tutar bilgilerini listeleyebilir ve dilerseniz excele aktarabilirsiniz.2


İlgili işlemi, Raporlar-Finans Raporları-Ekstreler modülümüzden de tek bir bir ekran üzerinden belirttiğiniz banka bilgisi için listeleyebilirsiniz.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları