E-Faturanın Faydaları Nelerdir?

E-Fatura dijitalleşmeniz ve faturalarınızı dijital ortamda kesebilmeniz adına büyük bir fayda sağlamaktadır. Böylece kağıt faturanın getirmiş olduğu yükten kurtularak tüm faturalandırma süreçlerinizi pratik bir şekilde yönetebilmektesiniz. E-Faturanın faydalarından bahsedelim;

1. Hızlı ve Pratik Bir Şekilde Faturalarınızı Oluşturun: Pratik bir şekilde faturalarınızı oluşturabilir, tüm faturalandırma süreçlerinizi tek hamlede kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kullanıcıdan kaynaklı olan hataları da en aza indirmiş olacaksınız.

2. Kağıt Faturanın Getirdiği Yükten Kurtulun: E-fatura sürecinden önce faturalandırma süreçleri bildiğiniz gibi kağıt fatura kesme şeklinde ilerlemekteydi. Hala birçok kişi kağıt fatura keserek faturalandırma süreçlerini takip ediyor. E-fatura ise sizi bu yükten kurtarmaktadır. Oluşturmuş olduğunuz faturayı kağıt faturanıza göre düzenlemekten kurtularak, tek tık ile e-faturanızı program sayesinde müşterilerinize iletebilirsiniz.

3. Zaman ve Mekan Sorunu Olmadan Faturalarınızı Takip Edin: Programın fatura modülü sayesinde zaman ve mekana bağlı olmaksızın alış, satış ve gelen e-faturalarınızı takip edebilmektesiniz. Cep telefonundan, tabletten ve bilgisayarınızdan fatura gönderebilir ve gelen faturalarınızı da kontrol edebilirsiniz.

4. Faturalarınızı Anlık Olarak Gönderebilirsiniz: Oluşturulan faturalarınızın müşterilerinize iletilmesi esnasında da programımız sizlere olanaklar sunmaktadır. Programımız içerisinde yer alan “Fatura Gönder” özelliği ile kesmiş olduğunuz faturayı müşterinize iletebilirsiniz. Size gönderilen faturaları da “gelen e-faturalar” kısmından takip edebilmektesiniz.

Evobulutun E-fatura entegrasyonu firmalarla olan ilişkilerinizde sizi bir adım daha öteye taşımakta, dijitalleşen dünyada işlerinizi bu pratik bir şekilde yönetmeniz de sizlere yol arkadaşlığı yapmaktadır.

Müşterilerimizin Değerli Yorumları