Depo Onay Fişi Nedir?

Depo onay fişi; depoda eksik olan ürünlerin istek oluşturulması ile ilgili süreci takip eder.

Depo onay fişi alanı bir depoda eksik olan ürünlerle alakalı istek oluşturulmuş olan depo istek fişinin onaylandığına dair fiş bilgilerinin girildiği ekrandır.


depo onay fişi


Tarih, İstek Yapan Depo, Açıklama alanları depo istek fişiyle istek yapılırken doldurulan alanlardır. Depo onay fişinde otomatik olarak gözükür.

İstek Onay: Depo istek fişi oluşturulduktan sonra istek onaylandıysa Onaylı olan istekleri karşımıza getirir.

Kabul Onay: Depo istek fişimiz depo onay fişi bölümünden işlenip kabul onay butonuna tıklanıldığında kabul onay alanı otomatik olarak onaylı olarak değişmektedir.

Çıkış Deposu: Stok çıkışı olacak deponun seçimi sağlanıp stoklar sekmesinden stokun seçimi sağlandıktan sonra sağ tarafta yer alan Depo Ata butonuna tıklanır. Seçilen stoka depo atama işlemi tamamlanır.


Stok Depo Miktar sekmesi;

Stok depo miktar sekmesinde depodan istek yapılan ürünün Stok kodu, Stok adı ve hangi depoda ne kadar miktarda kaldığı görüntülenir.


Depo Transfer Fişleri sekmesi;

Depo transfer fişleri sekmesinde depo transferinin tarih, açıklama, giriş deposu ve çıkış deposu verilere kolay bir şekilde ulaşabiliriz.


Siparişler sekmesi;

Oluşturulmuş olan sipariş ile ilgili belge no, sipariş başlığı, tarih, müşteri adı ve tutar bilgilerine kolay bir şekilde ulaşabiliriz.


Stoklar sekmesi;

Ürünlerle ilgili tablo da hangi stoktan kaç adet istendiği yer alır istenen miktara göre onaylanan miktarın girişi yapılır ve kayıt işlemi gerçekleştirilip kabul onay butonuna tıklayarak depo onay fişi tamamlanmış olur.

Grup bilgileri ve Ek alan bilgileri her modülümüzde yer alan ortak alanlarımızdır.

Ek Alan Bilgileri: Depo onay fişinde belirtmek istediğiniz farklı bilgiler varsa ek alan bilgilerini kullanarak olmayan alanlar ekleyebilirsiniz. Ek alan oluşturmak için detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz. Ek Alan Bilgileri Nasıl Kullanılır?

Grup Bilgileri: Depo onay fişleriniz için farklı gruplar oluşturabilir, fişlerinizi belli bir gruba dahil edebilirsiniz. Daha sonra ana ekranda grup bazında arama gerçekleştirip fişlerinize hızlıca ulaşabilirsiniz. Grup oluşturmak için detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz. Gruplandırma Nasıl Yapılır?


Müşterilerimizin Değerli Yorumları