Depo Transfer Fişi Nedir? Nasıl Kesilir?

Depo transfer fişi; depolar arasında ürün geçişi sağlanırken kesilen fiş türüdür.

Ürünlerimizin depolarımız arasındaki transferinde oluşturduğumuz fiş ile ilgili bilgilerin girileceği ekrandır.


1


Belge No: Belge numarasının girileceği alandır. Otomatik olarak ilerler.

Çıkış Deposu: Çıkış gerçekleşen deponun seçimi yapılır.

Giriş Deposu: Giriş gerçekleşen deponun seçimi yapılır.

Tarih: Stokun çıkış yaptığı tarihin seçimi gerçekleştirilir.

Döviz ve Döviz Kuru: Döviz kısmı para birimini ifade etmektedir. Döviz kuru ise seçilen para birimin TL cinsinden değerini ifade etmektedir.

Açıklama: Stokla alakalı bir açıklama yazmak istenildiğinde kullanılan alandır.

Stok Hareketleri sekmesi;

Stok hareketleri sekmesinde müşteriye, modüle, içeriğe göre filtre uygulayarak daha önceki benzer verilere kolay bir şekilde ulaşabiliriz.

Stok Satırları sekmesi;

Ürün ekle butonuna tıklayarak stok girişi olan ürünün seçimini gerçekleştiririz. Stok seçimi yapıldığında stok kodu, miktarı,birimi, birim fiyatı, tutarı alanları otomatik olarak gelir. Gerekli değişiklikler yapılarak kayıt işlemi tamamlanır.

Grup bilgileri ve Ek alan bilgileri her modülümüz de yer alan ortak alanlarımızdır.

Ek Alan Bilgileri: Depo transfer fişinde belirtmek istediğiniz farklı bilgiler varsa ek alanlar oluşturarak olmayan alanlar ilave edebilirsiniz. Ek alan oluşturmak için detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz. Ek Alan Bilgileri Nasıl Oluşturulur?

Grup Bilgileri: Depo transfer fişlerini gruplandırmak için grup bilgileri alanını kullanabilir, fişlerinizi belli bir gruba dahil edebilirsiniz. Ana ekranda grup bazında filtreleme yaparak fişlerinize hızlıca ulaşabilirsiniz. Grup oluşturmak için detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz. Grup Bilgisi Nasıl Kullanılır?

Atama Bilgileri sekmesi;

Depo transfer fişi ile ilgili hangi kullanıcıya görev ataması yapıldığını görüntüleyebiliriz. Atama işlemini yukarıda yer alan işlemler butonuna tıklayıp liste halinde çıkan seçeneklerden Fiş Ataması seçeneğine tıklayarak atanacak kişiyi ve tarihi seçtikten sonra kaydet butonuna tıklayarak atamayı yapabilirsiniz.


Müşterilerimizin Değerli Yorumları