Depo İstek Fişi Nasıl Oluşturulur?

Depo istek fişi; istek oluşturduğunuz ürünler için oluşturulan fiştir.

Depo istek fişi alanı depomuzda eksik olan ürünlerle alakalı istek yaptığımız fiş bilgilerinin girildiği ekrandır.


depo istek fişi


Tarih: Depo istek fişini oluşturduğumuz tarihin seçimi gerçekleştirilir.

İstek Yapan Depo: İstek yapan deponun seçimi sağlanır.

Açıklama: Depo istek fişine ilişkin bir açıklama eklemek istersek giriş yapabileceğimiz alandır.

İstek Onay: Depo istek fişi oluşturulup yukarıda yer alan kaydet butonuna tıkladıktan sonra yukarıda yer alan istek onay butonuna tıkladığımızda otomatik olarak onaylı durumuna geçen alandır.

Kabul Onay: Depo istek fişimiz depo onay fişi bölümünden işlenip kabul onay butonuna tıklanıldığında kabul onay alanı otomatik olarak onaylı olarak değişmektedir.


Stoklar sekmesi;

Stok ekle butonuna tıklayarak istek yapacağımız stok seçimi gerçekleştirilip stokun birimi otomatik olarak gelir. İstenen miktarın girişi yapılır. İstek kaydedildikten sonra istek onay butonuna tıklanarak depo istek fişi oluşturulmuş olur.


Grup bilgileri ve Ek alan bilgileri her modülümüzde yer alan ortak alanlarımızdır.

Ek Alan Bilgileri: Depo istek fişi oluştururken belirtmek istediğiniz farklı bilgiler olursa ek alan bilgilerini kullanarak olmayan alanlar ilave edebilirsiniz. Ek alan oluşturmak için detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz. Ek Alan Bilgileri Nasıl Kullanılır?

Grup Bilgileri: Depo istek fişi oluştururken fişleriniz için gruplar oluşturabilir, daha sonra grup bazında arama yaparak fişlerinize hızlıca ulaşabilirsiniz. Grup oluşturmak için detaylı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz. Gruplandırma Nasıl Yapılır?

Müşterilerimizin Değerli Yorumları